2021-08-10T11:45:00+02:00 Tłumy na koncercie zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo rozpalili publiczność do czerwoności! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-zespolu-daj-to-glosniej-gwiazdorzy-disco-polo-rozpalili-publicznosc-do-czerwonosci-zobaczcie-materialjpg.jpg

Tłumy na koncercie zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo rozpalili publiczność do czerwoności! Zobaczcie materiał!

Redakcja , 10 Sierpień 2021  11:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo rozpalili publiczność do czerwoności! Zobaczcie materiał!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/
Reklama

Niezwykle rytmiczne kawałki gwiazdorów disco polo sprawiają, że przy ich muzyce nie da się usiedzieć w miejscu.

Reklama

To jeden z tych zespołów disco polo, na którego koncerty przychodzą zawsze nieprzebrane tłumy! Nic w tym dziwnego, w końcu artyści mają na koncie same hity!

Zobacz również: Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!

TŁUMY NA KONCERCIE ZESPOŁU DISCO POLO DAJ TO GŁOŚNIEJ 

Reklama

Daj to Głośniej to znany zespół disco polo, który w sercach fanów zapisał się takimi przebojami jak: “Mama ostrzegała”, “Mięta”, czy “Andrzej łajdaku”. Każda nowa piosenka grupy błyskawicznie osiąga zawrotne sumy wyświetleń na YouTube! To naprawdę zdolni artyści! Daj to Głośniej jest niezwykle pracowitym zespołem. Emilka wraz ze swoją ekipą wypuszcza w tym roku hit za hitem, co spowodowało, że formacja w szybkim tempie dołączyła do grona największych gwiazd disco polo!

Uwielbiani wykonawcy disco polo wrzucili do sieci zdjęcia ze swojego koncertu, który odbył się w miejscowości Borki-Kosy. Widać na nich tłumnie zgromadzoną publiczność, która żywiołowo reagowała na każdy przebój, który wykonało Daj to Głośniej!

WIELKIE SHOW ZNANYCH GWIAZD DISCO 

Niezwykle rytmiczne kawałki gwiazdorów disco polo sprawiają, że przy ich muzyce nie da się usiedzieć w miejscu. Dlatego nikogo nie może dziwić fakt, że podczas koncertu Daj to Głośniej scena pod artystami prawie  zapłonęła!

Reklama

Kilka dni temu w sieci pojawiła się kolejna nowość od zespołu Daj to Głośniej! Utwór “Mięta” błyskawicznie trafił do serc fanów, którzy odtworzyli go już ponad milion razy! To ogromny sukces, zwłaszcza, że piosenka na YouTube swoją premierę miała zaledwie dwa tygodnie temu!

Zobacz również: Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!

Reklama
Plik Daj-To-Glosniej---Koncert-1.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Koncert-5.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Koncert-4.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Koncert-3.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Koncert-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Mięta (Teledysk)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  2. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  3. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  5. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
  6. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami