2021-07-12T13:30:00+02:00 Tłumy na koncercie popularnego zespołu disco polo Mejk! Artyści rozpalili scenę do czerwoności! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-zespolu-mejk-gwiazdorzy-disco-polo-rozpalili-scene-do-czerwonoscijpg.jpg

Tłumy na koncercie popularnego zespołu disco polo Mejk! Artyści rozpalili scenę do czerwoności!

Redakcja , 12 Lipiec 2021  13:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie popularnego zespołu disco polo Mejk! Artyści rozpalili scenę do czerwoności!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama

Fani zgodnym chórem śpiewali wraz z artystami ich największe przeboje disco polo

Reklama

Gwiazdorzy disco polo podczas swojego występu sprawili, że scena pod nimi prawie aż zapłonęła!

Zobacz również: Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!

TŁUMY NA KONCERCIE POPULARNEJ GRUPY DISCO POLO MEJK

Fani disco polo po licznych perypetiach związanych z pandemią, bardzo wygłodniali są spotkań ze swoimi idolami.Nie widzieli ich długie miesiące. Na szczęście złe chwile minęły, a życie wreszcie wróciło do normalności!

Mejk to popularny zespół disco polo, który słynie z takich hitów jak: “Z apetytem”, “Tak nie musiało być”, czy “Na parterze”. Piosenki artystów cechują się niezwykle melodyjnym brzmieniem, które sprawia, że nóżka aż sama chodzi!

Mejk udostępnił w swoich mediach społecznościowych krótki filmik ze swojego ostatniego koncertu w olsztyńskim klubie Face Club. Widać na nim tłumnie zgromadzoną publiczność, która wprost oszalała na punkcie sympatycznego małżeństwa disco polo. Fani zgodnym chórem śpiewali wraz z artystami ich największe przeboje. Rozentuzjazmowani wielbiciele zespołu ani przez chwilę nie przestawali tańczyć! Taki widok to dla każdego wykonawcy niesamowicie radosne przeżycie!

Reklama

WIELKA PREMIERA Z DON VASYLEM 

Elwira i Mariusz dali z siebie sto procent swoich możliwości. Gwiazdorzy disco polo podczas swojego występu sprawili, że scena pod nimi prawie aż zapłonęła! Wokalistka swoją niesamowitą energią mogłaby obdzielić pół miasta!

Warto przypomnieć, że w sieci pojawił się niedawno najnowszy klip zespołu Mejk, który artyści nagrali wspólnie z popularnym Don Vasylem. Piosenka “Kolorowe chusty” zbiera pozytywne opinie w sieci i wszystko wskazuje na to, że stanie się kolejnym hitem w karierze uwielbianego małżeństwa disco polo!

Zobacz również: Gorące zdjecia Magdaleny Narożnej Piękni i Młodzi! Gwiazda disco polo zdjęła ubranie! Internauci zachwyceni!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Wina jej lejcie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!
  2. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  3. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  6. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami