2021-09-20T14:00:00+02:00 Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-dozynkowym-koncercie-zespolu-mejk-gwiazdorzy-disco-polo-doprowadzili-publicznosc-do-szalenstwajpg.jpg

Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!

Redakcja , 20 Wrzesień 2021  14:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

Licznie przybyli fani disco polo mieli niesamowitą okazję bawić się w rytmie największych hitów Elwiry i Mariusza! To wydarzenie zostanie w ich pamięci do końca życia!

Reklama

Artyści disco polo opublikowali w mediach społecznościowych relację z dożynkowego koncertu w miejscowości Olsztynek. Cóż to była za impreza!

Zobacz również: Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ

Tegoroczny sezon koncertowy powoli dobiega końca. To już ostatnie plenerowe imprezy pod chmurką. Trzeba się zatem na zapas wyszaleć przy największych hitach ulubionych gwiazd disco polo!

Grupę Mejk tworzy sympatyczne małżeństwo - Elwira i Mariusz. Artyści disco polo na swoim koncie mają takie hity jak: “Tańczę z nim do rana”, “Tak nie musiało być”, czy “Z apetytem”.

Reklama

Zespół Mejk przez dwie dekady swojego istnienia stworzył masę niezapomnianych przebojów, które do dziś królują na wielu imprezowych parkietach. Nic więc dziwnego, że na koncerty uwielbianych gwiazdorów disco polo ściągają prawdziwie tłumy. Każdy przecież chce na żywo zobaczyć swoich ukochanych idoli!

Elwira i Mariusz są jednymi z najbardziej aktywnych artystów disco polo w sieci. Sympatyczne małżeństwo uwielbia dzielić się z fanami zdjęciami ze swoich występów. To niezwykła pamiątka, która pozwala na dłużej zatrzymać wspomnienia!

Grupa Mejk opublikowała w mediach społecznościowych relację z dożynkowego koncertu w miejscowości Olsztynek. Cóż to była za impreza! Plenerowy amfiteatr dosłownie pękał w szwach! Licznie przybyli fani disco polo mieli niesamowitą okazję bawić się w rytmie największych hitów Elwiry i Mariusza! To wydarzenie zostanie w ich pamięci do końca życia!

Reklama

Elwira Smilgin-Brodzin specjalnie dla uczestników dożynek przygotowała niezwykłą niespodziankę! Urocza wokalistka zaprezentowała się fanom w przepięknym stroju, który towarzyszył artystce na planie klipu “Janek” w 2014 roku! Gustowna kreacja wzbudziła wielki podziw publiczności!

“Było super”

“Super koncert”

“Świetnie się bawiłam”

Wrześniowe chłody nie przeszkodziły słuchaczom grupy Mejk w dobrej zabawie. Na twarzach gości widać było uśmiechy. Impreza się udała, a o to przecież wszystkim chodziło!

Zobacz również: Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Mejk---dozynki-1.jpg
Plik Mejk---dozynki-4.jpg
Plik Mejk---dozynki-3.jpg
Plik Mejk---dozynki-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Czy Ty mnie jeszcze kochasz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Genialna premiera od Patryka Pegzy z formacji After Party! Gwiazdor disco polo kolejny raz znokautował konkurencję?!
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  3. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  4. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!
  5. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
  6. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  7. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  8. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami