2020-09-09T13:15:00+02:00 Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/legenda-disco-polo-w-nowej-odslonie-swojego-przeboju-sprzed-lat-1599434794.jpg

Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!

Redakcja , 09 Wrzesień 2020  13:15
Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Grupa Mister Dex zachwyciła fanów odświeżoną wersją jednego ze swoich największych hitów


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Są takie utwory, które pomimo upływu lat nie przestają być hitami. Świadczy to o ogromnej klasie wykonawcy. Tak jest w tym przypadku - ten utwór to prawdziwy szlagier muzyki tanecznej!

Zobacz również: Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!

Zespół Mister Dex to prawdziwa legenda gatunku disco polo. Każdy z nas przynajmniej raz słyszał takie hity jak "Kopciuszek", "Ech, życie" czy "Malowana lala". Skupimy się jednak na pierwszym wspomnianym hicie, który wraca po latach w odświeżonej wersji!

Utwór "Kopciuszek" ukazał się w 1995 roku wraz z albumem o tej samej nazwie. Wydana przez wydawnictwo Blue Star składanka zawierała największe hity zespołu. Sam "Kopciuszek" to bezprecedensowo jeden z największych hitów Mister Dexa. Wykonawca postanowił zaskoczyć fanów i wykonał utwór podczas trwania programu "Moje disco, moje wszystko" emitowanego przez Telewizję Polsat.

Zgromadzona w studiu publiczność była oczarowana! W końcu nie każdy ma okazję na żywo usłyszeć taki hit! Brawom nie było końca, a okrzyki publiczności z pewnością wzruszyły zespół. Zobaczcie sami, nagranie z występu znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana formacja disco polo - Daj to Głośniej odkrywa karty! Artyści zaskoczyli fanów nowością!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  4. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  5. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!
  6. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  7. Zdolny gwiazdor disco polo nagrał utwór o teściowej! Przebojowy kawałek podbija sieć!
  8. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami