Reklama


Reklama

Ten utwór to nieśmiertelny hit disco polo! Publika zwariowała na punkcie Marcina Millera!

2019-06-25T15:30:00+02:00 Ten utwór to nieśmiertelny hit disco polo! Publika zwariowała na punkcie Marcina Millera! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/ten-utwor-to-niesmiertelny-hit-disco-polo-publika-zwariowala-na-punkcie-marcina-millera-1561433353.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Czas płynie bardzo szybko, ale ten utwór nigdy się nie zestarzeje. Publiczność na koncercie dała czadu. O jakim utworze mowa?

Reklama

Kto nie śpiewał kiedykolwiek hitu Marcina Millera pt. "Jesteś szalona" niech pierwszy rzuci kamieniem. Chętnych nie widzę, zatem rozumiem, że przynajmniej raz się zdarzyło. Nic dziwnego, bo ten utwór to prawdziwy hit! Skąd to przekonanie?

Zobacz również: Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!

Wystarczy prześledzić koncerty Marcina Millera by jasno stwierdzić, że "Jesteś szalona" to dzieło nieśmiertelne i z pewnością ponadczasowe! 

Na koncercie TVP "Lato, muzyka, zabawa", który odbył się 23.06 w Chełmnie, do zabawy publikę porwali autorzy "Szalonej" właśnie i udowodnili tym samym, że jednym, zapadającym w pamięci utworem można skraść publiczności serce.

Zobacz również: Edyta Folwarska w mieście miłości! Gwiazda disco polo poruszyła temat zdrad i romansów!

Posłuchajcie sami, jak brzmi "Szalona" Marcina Millera we wspomnianej wersji koncertowej!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  2. Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!
  3. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.