Reklama


Reklama

Ten utwór przejdzie do historii! Zespół disco polo nie ma sobie równych

2019-11-10T17:40:00+01:00 Ten utwór przejdzie do historii! Zespół disco polo nie ma sobie równych https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/ten-utwor-przejdzie-do-historii-zespol-disco-polo-nie-ma-sobie-rownych-1573402123.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ostatnie premiery od formacji Stereo skupiają uwagę odbiorcy na dzisiejszych czasach

Reklama

Formacja Stereo wie, co należy zrobić, aby skraść serca miłośników disco polo! Zespół nagrał piosenkę w niezwykłym klimacie. Kawałek zatytułowany „Napisze na spotted” ma szanse podbić klubowe parkiety. Co wy na to?

Zobacz również: Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!

Lider zespołu Stereo, Łukasz Gibski znacznie wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców ze świata muzyki tanecznej. Artysta z produkcji na produkcje, stawia na coraz bardziej przemyślane klipy, które są zrealizowane na najwyższym poziomie.

Zespół Stereo w branży disco polo jest wszystkim znany między innymi z takich produkcji, jak „Dziewczyna z Tindera” , „Nie ogarniam” ,Ale kochasz” i „Nie okłamuj mnie”.

Ostatnie premiery od formacji Stereo skupiają uwagę odbiorcy na dzisiejszych czasach, gdzie nastała moda na szukanie osób za pomocą Spotted, czy też wielkiej miłości za pomocą aplikacji Tinder. Nowa propozycja muzyczna jest zupełnie inna niż te, które są publikowane w sieci przez pozostałych wykonawców.

Łukasz Gibski ma podejście indywidualne do swojej twórczości. Ponadto klip do piosenki „Potem napisze na spotted” idealnie wkomponował się w przekaz, jaki niesie ze sobą utwór.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Bez wątpienia z kawałkiem utożsami się spora część płci męskiej, która lubi szukać szczęścia za pomocą internetowych wtyczek, prawda?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.