Reklama


Reklama

Ciekawa koncepcja i oryginalne przejścia - formacja Stereo ruszyła na podbój disco polo!

2020-07-27T10:11:00+02:00 Ciekawa koncepcja i oryginalne przejścia - formacja Stereo ruszyła na podbój disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/ciekawa-koncepcja-i-oryginalne-przejscia-formacja-stereo-ruszyla-na-podboj-disco-polo-1595540491.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piosenka pt. „Czekaj na mnie”, to propozycja idealna dla fanów disco polo z romantyczną charakterystyką

Reklama

W twórczości disco polo, oprócz doskonałej i bardzo tanecznej ścieżki dźwiękowej, liczy się także teledysk. Bardzo dobrze zmontowane i ciekawe kadry, mogą nawet nadrobić drobne niedociągnięcia w muzyce.

Zobacz również: Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!

W przypadku zespołu Stereo i ich najnowszej produkcji, nie ma mowy o błędach muzycznych. Można natomiast wiele dobrego powiedzieć o klipie, który został wykonany z chirurgiczną precyzją i olbrzymią starannością. Ciekawa koncepcja z oryginalnymi przejściami, może przypaść do gustu wielu fanom.

Sam projekt muzyczny, to także twór idealny. Zwrotki przygotowują słuchacza do energicznego refrenu, który swoją piękną, liryczną treścią z pewnością podbije niejedno wrażliwe serce. Piosenka pt. „Czekaj na mnie”, to propozycja idealna dla fanów disco polo z romantyczną charakterystyką.

Zespół Stereo, krok po kroku wchodzi na najwyższy poziom popularności w branży tanecznej. Opublikowanie tego utworu, może okazać się galopem w kierunku osiągnięcia sukcesu, o którym marzy cała formacja. Piosenka jest już w sieci, więc pozostaje nam cierpliwie zaczekać na rozwój jej rozpoznawalności i uwielbienia wśród słuchaczy.

My polecamy już teraz włączyć numer w YouTube i cieszyć się naprawdę świetną propozycją od grupy Stereo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna zniknęła z social mediów! Wokalistkę disco polo zaatakowała choroba!
  2. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!
  3. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.