Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-29T09:00:00+01:00 Telewizja Polsat zorganizuje Sylwestrową Moc przebojów! Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/impreza-sylwestrowa-telewizji-polsat-jednak-sie-odbedzie-czy-nie-zabraknie-tam-rytmow-disco-polopng.png
Reklama

Telewizja Polsat zorganizuje Sylwestrową Moc przebojów! Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy disco polo!

Redakcja , 29 Grudzień 2020  09:00
Telewizja Polsat zorganizuje Sylwestrową Moc przebojów! Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: Polsat
Reklama

Kolejna, duża stacja telewizyjna ogłosiła organizację sylwestrowej imprezy.

Reklama

Wszyscy Ci, którzy czekali na informację dotyczącą organizacji imprez sylwestrowych mogą odetchnąć z ulgą! Duża stacja telewizyjna ogłosiła organizację wydarzenia, które hucznie podsumuje mijający rok!

Zobacz również: Najnowsza produkcja disco polo rozwaliła system! Dejw przyćmili swym utworem wszystko wokół!

Wszyscy z zapartym tchem oczekujemy informacji na temat organizacji tegorocznych imprez sylwestrowych. Z racji na obowiązujące ograniczenia oczywistym jest, że imprezy masowe nie mogą się odbywać, jednak fani dobrej zabawy mają nadzieję na niezapomniane przeżycia. Fakt, faktem - ten rok dostarczył nam już emocji i wrażeń i choć nie są one w wielu aspektach pozytywne, rok wypada zakończyć z przytupem i mieć nadzieję, że nadchodzący, 2021 rok okaże się zdecydowanie lepszy. Z pomocą wszystkim imprezowiczom przychodzi Telewizja Polsat, która jako kolejna ogłosiła organizację imprezy sylwestrowej w zmienionej formule.

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW POJAWI SIĘ NA ANTENIE TELEWIZJI POLSAT

Sylwestrowa Moc Przebojów to wydarzenie, które rokrocznie gromadzi miliony. Zarówno w formie fizycznej, jak i przed telewizorami możemy obserwować gwiazdy, które swoimi największymi przebojami uświetniają zakończenie mijającego roku. W związku z pandemią COVID-19 nie możemy jednak uczestniczyć fizycznie w takowym wydarzeniu. Padło więc pytanie - czy imprezy sylwestrowe organizowane przez ogromne stacje telewizyjne się odbędą? Telewizja Polsat daje jasną odpowiedź i potwierdza, że Sylwestrowa Moc Przebojów pojawi się na antenie i w tym roku! Koncert odbędzie się w zmienionej formule. 

Na scenie telewizji Polsat w najbardziej roztańczoną noc zobaczymy gwiazdy muzyki disco polo. Będą to takie zespoły jak Czadoman, Daj To Głośniej, After Party, Piękni i Młodzi.

Kto będzie oglądał sylwestra z telewizją Polsat!

Zobacz również: Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  2. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!
  4. Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej