2023-05-05T18:00:00+02:00 Tegoroczne Dni Włodawy – taneczno-rozrywkowe wydarzenie z gwiazdami Zenonem Martyniukiem i Danzelem! Dni Włodawy to coroczne, dwudniowe święto kultury i sztuki, które przyciąga rzesze turystów. Tegoroczną gwiazdą imprezy będzie Zenon Martyniuk, a drugiego dnia zabawę zap https://disco-polo.info/uploads/news/tegoroczne-dni-wlodawy---taneczno-rozrywkowe-wydarzenie-z-gwiazdami-zenonem-martyniukiem-i-danzelemjpg.jpg

Tegoroczne Dni Włodawy – taneczno-rozrywkowe wydarzenie z gwiazdami Zenonem Martyniukiem i Danzelem!

Autor: Adam Begier , 05 Maj 2023  18:00
Tegoroczne Dni Włodawy – taneczno-rozrywkowe wydarzenie z gwiazdami Zenonem Martyniukiem i Danzelem!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Dni Włodawy to coroczne, dwudniowe święto kultury i sztuki, które przyciąga rzesze turystów. Tegoroczną gwiazdą imprezy będzie Zenon Martyniuk, a drugiego dnia zabawę zapewni DanzelReklama

  Reklama

  Dni Włodawy to coroczne, dwudniowe święto kultury i sztuki, które odbywa się w lipcu w tym malowniczym miasteczku nad Jeziorem Białym. Impreza przyciąga rzesze turystów, którzy chętnie spędzają czas w tak malowniczej okolicy. W tym roku organizatorzy postawili na taneczno-rozrywkowy wydźwięk i gwiazdami imprezy będą Zenon Martyniuk oraz Danzel.

  Zenek Martyniuk – kontrowersje wokół gwiazdy disco polo

  Gwiazdą pierwszego wieczoru, czyli soboty, będzie Zenon Martyniuk. To legenda polskiej muzyki disco polo, znany z takich hitów jak "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Pszczółka maja". Jego muzyka cieszy się ogromną popularnością wśród fanów gatunku.

  Danzel – europejska gwiazda disco

  Reklama

  Drugiego dnia, czyli w niedzielę, na scenie pojawi się Danzel, znany jako "europejska gwiazda disco". To belgijski wokalista, który zasłynął w 2004 roku singlem "Pump It Up!", który stał się międzynarodowym hitem. Jego muzyka to połączenie dance, disco i house, a występy na żywo gwarantują doskonałą zabawę. Danzel to artysta, który świetnie odnajduje się na dużych scenach i potrafi rozgrzać publiczność do czerwoności.

  Jubileusze we Włodawie

  Podczas Dni Włodawy będą obchodzone trzy ważne jubileusze. Pierwszy z nich to 100-lecie Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości we Włodawie, co świadczy o bogatej historii rzemieślniczej tego miasta. Drugi to 70-lecie Włodawskiego Domu Kultury, instytucji kultury, która od wielu lat działa na rzecz mieszkańców i promuje lokalną sztukę. Trzeci jubileusz to 40-lecie H.P.U.

  Reklama

  AKCENT - Składanka MAJÓWKA 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Co było grane Disco Polo Music?
  2. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  3. Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band
  4. Najlepsze premiera disco polo w 2024 roku?! Midix z nowością pt. "Magnes"
  5. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  6. Skolim to prawdziwy milioner! Tyle zarobił na "Wyglądasz idealnie"? To ogromna kwota!
  7. Odkryj nowe oblicze legendy disco polo! Bobi i jego "Najpiękniejsze oczy" w klubowej wersji!
  8. Tomek Olejnik wkracza do oktagonu FAME 20 w rytmach „Ferrari Italia" | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie