Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-22T09:10:00+01:00 Nowość disco polo skazana na sukces? Tak zespół Zorka podbija rynek! https://disco-polo.info/uploads/news/taneczna-premiera-od-zespolu-disco-polo-propozycja-skazana-na-sukcesjpg.jpg
Reklama

Nowość disco polo skazana na sukces? Tak zespół Zorka podbija rynek!

Redakcja , 22 Grudzień 2020  09:10
Nowość disco polo skazana na sukces? Tak zespół Zorka podbija rynek!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Tekst do utworu, jak na disco polo przystało, jest lirycznym i romantycznym wyznaniem, a dodatkowo bardzo łatwo i na bardzo długo wpada w ucho

Reklama

Premiery disco polo, to clou całej branży. Gdyby muzyczne produkcje nie pojawiały się cyklicznie w sieci, to taneczny świat traciłby tlen, który w tej chwili podawany jest przez naprawdę duży dystrybutor. 

Zobacz również: To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!

Artyści robią co mogą, by mimo wirusowej rzeczywistości branża tętniła życiem i trzeba przyznać, że wychodzi im to znakomicie. Słuchacze aktywnie odsłuchują i komentują muzyczne arcydzieła od ulubionych twórców.

Do sieci trafiła kolejna propozycja z potencjałem na naprawdę duże osiągnięcia. Autorem publikacji jest zespół Zorka, a utwór, który udostępniła grupa nosi tytuł „Milion Gwiazd”. Trzeba przyznać, że produkcja stoi na bardzo wysokim poziomie. Jej rytmiczna charakterystyka sprawia, że zajęłaby honorowe miejsce na playlistach najbardziej tanecznych imprez w kraju. 

Tekst do utworu, jak na disco polo przystało, jest lirycznym i romantycznym wyznaniem, a dodatkowo bardzo łatwo i na bardzo długo wpada w ucho. Teledysk to znakomicie zobrazowana historia opowiedziana w klubowej rzeczywistości. 

Ta niezwykła produkcja staje przed szansą wejścia na muzyczne wyżyny. Tego serdecznie życzymy zdolnej i ambitnej formacji, a Was zapraszamy do odsłuchu!

Zobacz również: Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.

Reklama
Zobacz teledysk: ZORKA - Milion Gwiazd
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  2. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
  3. Sukces goni sukces? Przepiękne dziewczyny z Top Girls i przystojny BajorekD z milionami na koncie!
  4. Mega gorącą sesją na śniegu gwiazdy disco polo! Ponętne stringi dodają fotografii pikanterii.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej