2021-04-30T11:13:00+02:00 Już dziś niezwykły koncert artystów! Gwiazdy disco polo jednoczą się w szczytnym celu. Zobaczcie listę https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-jednocza-sie-w-szczytnym-celu-to-bedzie-niezwykle-wydarzeniejpg.jpg

Już dziś niezwykły koncert artystów! Gwiazdy disco polo jednoczą się w szczytnym celu. Zobaczcie listę wykonawców!

Redakcja , 30 Kwiecień 2021  11:13
Już dziś niezwykły koncert artystów! Gwiazdy disco polo jednoczą się w szczytnym celu. Zobaczcie listę wykonawców!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Fani nie mogą się już doczekać koncertu, na którym pojawią się m.in. takie gwiazdy jak: Extazy, Jorrgus, Milano, Power Boy, Jobbery, News, Bajorek D, oraz Zorka

Reklama

Warto pomóc dzieciakom, a przy okazji zobaczyć swoich ulubieńców! To będzie wyjątkowy koncert! W czasach, gdy nie możemy się spotkać osobiście z naszymi ulubieńcami, wydarzy się coś wyjątkowego! Artyści przyjdą do nas!

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo diametralnie zmienił styl muzyczny w nowej produkcji! Co na to fani?!

Wykonawcy disco polo chętnie włączają się w charytatywne akcje, które mają na celu pomoc finansową osobom poszkodowanym przez los. Spore grono artystów, od lat bierze regularnie udział w koncertach organizowanych z okazji “Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, czy w innych tego typu przedsięwzięciach.  Wielu z wykonawców disco polo ma także swoje dzieci, dlatego tym bardziej nie potrafią pozostać obojętni na krzywdę ich rówieśników. Nadchodzi właśnie niebywała okazja, by po raz kolejny im pomóc!

30 kwietnia odbędzie się pierwsza edycja charytatywnej akcji “Wrzuć piątaka dla dzieciaka”. Jej celem będzie zbiórka pieniędzy dla podopiecznych domu dziecka w Białymstoku. Zespoły disco polo po raz kolejny pokazały, że w trudnych sytuacjach potrafią się zjednoczyć, i dołożą swoją cegiełkę do tego ważnego wydarzenia!

Reklama

Głównym punktem imprezy będzie specjalny koncert online, w którym zagrają topowe zespoły disco polo! Będziecie mogli nie tylko zobaczyć występy swoich ulubionych gwiazdorów, ale także wspomóc zbiórkę pieniędzy dla dzieciaków z domu dziecka!

Lista artystów, których zobaczymy jest imponująca! Na wirtualnej scenie pojawią się takie gwiazdy jak: Extazy, Jorrgus, Milano, Power Boy, Jobbery, News, Bajorek D, oraz Zorka. Sami przyznajcie, że zapowiada się ciekawie! Koncert poprowadzi Dj Mietek w duecie z Piotrem Markowskim. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek, 30 kwietnia, o godzinie 20:00.

Transmisja koncertu dostępna będzie na Facebooku naszych artystów, oraz na kanale Youtube zespołu Extazy.

Naprawdę warto włączyć się do tej szczytnej akcji, a przy okazji zobaczyć po dłuższej przerwie koncerty Waszych ulubieńców!

Zobacz również: Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. HOT zdjęcia! Żona popularnego gwiazdora disco polo zachwyca figurą w skąpym bikini!
  2. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca pięknymi nogami! Fani nie mogą oderwać wzroku!
  3. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!
  4. To będzie nowy letni hit disco polo?! Fani komentują premierę popularnej grupy Spike!
  5. Gwiazdorzy disco polo łączą siły! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!
  6. Piękna gwiazda muzyki disco polo zachwyca w bardzo skąpym i ponętnym bikini!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami