2020-02-03T13:12:00+01:00 Tak Piękni i Młodzi wypoczywają podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/piekni-i-mlodzi-prywatnie-1580562561.jpg

Tak Piękni i Młodzi wypoczywają podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych!

Redakcja , 03 Luty 2020  13:12

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tak Piękni i Młodzi wypoczywają podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zespół Piękni i Młodzi od ładnych kilku lat wiedzie prym w świecie disco polo. Każda ich muzyczna propozycja w błyskawicznym tempie staje się hitem

Reklama

Artyści disco polo nie mogą narzekać na monotonie i nadmiar wolnego czasu. W weekendy, kiedy większość odpoczywa, spędza czas z bliskimi bądź szykuje się na imprezy, to oni pracują.

Zobacz również: Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!

Zespół Piękni i Młodzi od ładnych kilku lat wiedzie prym w świecie disco polo. Można dostrzec, że każda ich muzyczna propozycja w błyskawicznym tempie trafia na listy największych radiowych przebojów i z automatu przeradza się w niepodważalny hit. Formacja nie zwalnia tempa ani na chwilę.

Członkowie zespołu cały czas ciężko i nieustannie pracują. Sukces nie przychodzi sam. Mimo napiętego grafiku i mnóstwa obowiązków, artyści w przerwie na obiad zawsze mają czas, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcia dla fanów.

Miłośnicy Pięknych i Młodych doceniają takie działania swoich idoli. Weekend rozpoczął się pełną parą, więc zespół podzielił się ułamkiem z trasy koncertowej i dodał na stronie Facebookowej fotkę z podpisem dla fanów:

- Ładujemy baterie przed koncertem :)) już wieczorem widzimy się w Copernicus Center:)) a swoją drogą dziękujemy za pyszne jedzenie. Jak widać, każdy ma swój sposób na ładowanie baterii.

Za co lubicie Pięknych i Młodych? Myślicie, że wrócą zza oceanu z pomysłem na kolejną hitową produkcję?

Zobacz również: Najgorętsza Mamuśka w disco polo cała w czerwieni! Gwiazda zachwyca kuszącą stylizacją!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  2. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
  3. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  4. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  5. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  6. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  7. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  8. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami