Reklama


Reklama

Tak Piękni i Młodzi wypoczywają podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych!

2020-02-03T13:12:00+01:00 Tak Piękni i Młodzi wypoczywają podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/piekni-i-mlodzi-prywatnie-1580562561.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zespół Piękni i Młodzi od ładnych kilku lat wiedzie prym w świecie disco polo. Każda ich muzyczna propozycja w błyskawicznym tempie staje się hitem

Reklama

Artyści disco polo nie mogą narzekać na monotonie i nadmiar wolnego czasu. W weekendy, kiedy większość odpoczywa, spędza czas z bliskimi bądź szykuje się na imprezy, to oni pracują.

Zobacz również: Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!

Zespół Piękni i Młodzi od ładnych kilku lat wiedzie prym w świecie disco polo. Można dostrzec, że każda ich muzyczna propozycja w błyskawicznym tempie trafia na listy największych radiowych przebojów i z automatu przeradza się w niepodważalny hit. Formacja nie zwalnia tempa ani na chwilę.

Członkowie zespołu cały czas ciężko i nieustannie pracują. Sukces nie przychodzi sam. Mimo napiętego grafiku i mnóstwa obowiązków, artyści w przerwie na obiad zawsze mają czas, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcia dla fanów.

Miłośnicy Pięknych i Młodych doceniają takie działania swoich idoli. Weekend rozpoczął się pełną parą, więc zespół podzielił się ułamkiem z trasy koncertowej i dodał na stronie Facebookowej fotkę z podpisem dla fanów:

- Ładujemy baterie przed koncertem :)) już wieczorem widzimy się w Copernicus Center:)) a swoją drogą dziękujemy za pyszne jedzenie. Jak widać, każdy ma swój sposób na ładowanie baterii.

Za co lubicie Pięknych i Młodych? Myślicie, że wrócą zza oceanu z pomysłem na kolejną hitową produkcję?

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  2. Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!
  3. Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.