Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-03T21:26:00+01:00 Tak bawią się gwiazdy disco polo! W roli głównej Danuta i Zenon Martyniuk, Mig oraz Top Girls! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/sniezwykla-impreza-na-backstage-danuta-i-zenon-martyniuk-zespol-mig-oraz-top-girls-gorace-video-zza-kulis-1575381069.jpg
Reklama

Tak bawią się gwiazdy disco polo! W roli głównej Danuta i Zenon Martyniuk, Mig oraz Top Girls!

Redakcja , 03 Grudzień 2019  21:26
Tak bawią się gwiazdy disco polo! W roli głównej Danuta i Zenon Martyniuk, Mig oraz Top Girls!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama

Jak widzimy na filmiku Państwo Martyniuk, zespół Mig oraz Top Girls nie mają problemów z dobrą zabawą we własnym towarzystwie.

Reklama

Bardzo łatwo jest popaść w wir pracy. Jednakże artyści z branży disco polo nie zapominają o integracji i chwili wytchnienia.

Zobacz również: To już oficjalnie! Popularna gwiazda disco polo rozstaje się z fanami! Zakończyła ważny etap życia!

Dla wielu młodych ludzi kariera jest oczkiem w głowie. Oczywiście jest to zrozumiałe, bo bez ciężkiej pracy i wkładu własnego, trudno jest osiągnąć sukces. Jednak należy pamiętać, że nie samą pracą człowiek żyje i to nie ona jest w życiu najważniejsza.

Najbardziej powinniśmy zwracać uwagę na budowanie relacji międzyludzkich. Doskonale wiedzą o tym wykonawcy ze świata disco polo. Na profilu formacji Top Girls pojawiło się zdumiewające nagranie, gdzie widzimy niesamowitą imprezę na backstagu. W roli głównej Danuta i Zenon Martyniuk, zespół Mig oraz popularne Topki.

- Jest czas na prace, ale i znalazł się czas na wspólne delikatne biesiadowanie po zakończonej trasie koncertowej (Kanada, USA ) wspaniałe zespoły, super ludzie, rodzinna atmosfera  jeszcze raz wszystkim dziękujemy. To była naprawdę bardzo profesjonalnie zorganizowana trasa koncertowa Artur Kropiewnicki, Kasia Jankowska i wielu innych, którzy nam pomagali i dbali o nas. Ps. Dużo więcej zobaczycie niebawem w reportażu.

(włącz dźwięk)

Często zapominamy, jak ważna jest integracja w branży. W końcu przyjemniej jest się spotykać w trasach koncertowych z uśmiechem na twarzy, który pojawia się automatycznie na widok drugiego artysty, z którym mamy miłe wspomnienia. 

Jak widzimy na filmiku Państwo Martyniuk, zespół Mig oraz Top Girls nie mają problemów z dobrą zabawą we własnym towarzystwie.

Zobacz również: Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!

Zobaczcie koniecznie namiastkę tego co pojawi się w reportażu prosto z Usa i Kanady.

(włącz dźwięk)

(włącz dźwięk)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  2. Szlafrok zsunął się z ramion prześlicznej gwiazdy disco polo! Mega gorące zdjęcia hitem internetu!
  3. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  4. Córka znanego wokalisty disco polo nagrała wyjątkowy utwór! Nagranie podbija sieć!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej