2017-10-27T14:16:00+02:00 Tajemnica Power Play: Dlaczego Marcin to Ketchup, a Karol to Czarek?! | VIDEO Zastanawiacie się skąd takie pseudonim dla Marcina oraz dlaczego Karola nazywają Czarkiem? Grupa Power Play wyjawi tajemnicę! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/tajemnica-power-play-dlaczego-marcin-to-ketchup-a-dlaczego-karol-to-czarek-video-1509106002.jpg Disco-Polo.info

Tajemnica Power Play: Dlaczego Marcin to Ketchup, a Karol to Czarek?! | VIDEO


Data Publikacji: 27 Październik 2017  14:16
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zastanawiacie się skąd takie pseudonim dla Marcina oraz dlaczego Karola nazywają Czarkiem? Grupa Power Play wyjawi tajemnicę!

Tajemnica Power Play: Dlaczego Marcin to Ketchup, a Karol to Czarek?! | VIDEO
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. 2,5 miliony odtworzeń w kilka dni! Andre stworzył hit „Tak Blisko Kochanie”, który podbił listy disco polo
  2. Nowa wersja hitu Zenka Martyniuka z lat 90. robi furorę! Akcent – To właśnie ja
  3. Red Queen z nową wokalistką i z kolejną premierą utworu „Zabiorę Cię”. Mamy przedpremierę
Reklama

W najbliższym odcinku programu Disco Jazda do słynnego już samochodu Norbiego zawita zespół prosto z Zamościa, czyli formacja Power Play.

Jak co tydzień nie zabraknie trudnych pytań, niespodzianki oraz zadania. Podczas jazdy Norbi zada jedno bardzo ważne pytanie dlaczego Marcin to Ketchup, a Karol to Czarek?

To wszystko już w sobotę 28 października o godzinie 11:00.

Powtórki programu zaplanowane są na sobotę 17:30 w niedzielę 11:30, 00:30 oraz w poniedziałek 11:30

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 27 Październik 2017  14:16
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowy utwór Bartosza Abramskiego „Najpiękniej” wzrusza tysiące słuchaczy. To jego najlepsza premiera
  2. Klaudia Przybyszewska z zespołu Dziewczyny w białej mini zachwyciła
  3. „Najpiękniejszy dzień” od DOX podbija serca słuchaczy – wyjątkowy klimat i emocje
  4. Zjawiskowa Małgosia Główka z Camasutry w seksownej odsłonie. Tak wygląda gwiazda disco polo
  5. Tede i Marcin Miller z Boys w zaskakującym duecie. Diss na Mesa
  6. Bartek BGK z mocnym przekazem w nowym singlu. Utwór „Haters gonna hate” to muzyczna deklaracja artysty
  7. Magda Narożna w skórzanej mini i kozakach po same uda. Zjawiskowe zdjęcia gwiazdy disco polo rozgrzały sieć
  8. Nowość w disco polo. Jacek Dworakowski w utworze „Mówiłem Ci C’est la vie” poruszył temat, o którym mało kto śpiewa
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły