Reklama


Reklama

Szokujące świadectwo gwiazdora disco polo! Przebój Czadomana wybudził ze śpiączki wierną fankę

2020-07-10T18:06:00+02:00 Szokujące świadectwo gwiazdora disco polo! Przebój Czadomana wybudził ze śpiączki wierną fankę https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/szokujace-swiadectwo-gwiazdora-disco-polo-przeboj-czadomana-wybudzil-ze-spiaczki-wierna-fanke-1594325360.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Przez rok nie było z dziewczynką żadnego kontaktu. Gdy w głośnikach wybrzmiał przebój Czadomana dziewczyna obudziła się

Reklama

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę w życiu fanów disco polo odgrywa muzyka taneczna. Niejednokrotnie dostawaliśmy dowody na to, że dźwięki kompozycji discopolowych, to nie tylko nurt muzyczny, a swego rodzaju kult i religia dla jego wyznawców.

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Odbiorcy szaleją za gwiazdami i ich utworami, co przekłada się na tłumne przybywanie pod koncertową scenę, czy chętne udzielanie się na profilach społecznościowych wykonawców. Tym razem doszło do prawdziwego objawienia muzycznej wielkości. Jak wynika z ostatniej wypowiedzi Czadomana i historii, którą gwiazdor usłyszał od pewnej kobiety, jego wielka fanka zapadła w śpiączkę. Przez rok nie było z dziewczynką żadnego kontaktu.

Kiedy mama wpadła na pomysł, by włączyć jej ulubione piosenki, doszło do niesłychanego wydarzenia. Gdy w głośnikach wybrzmiał wielki przebój Czadomana pt. „Ruda tańczy jak szalona”, dziewczyna obudziła się! Niezwykła historia poruszyła zarówno mamę chorej, jak i samego artystę. Paweł Dudek rozemocjonowany opowiadał o zdarzeniu, dodając, że to nieprawdopodobne przeżycie nadało sens jego twórczości i całemu projektowi pod nazwą „Czadoman”.

Jak zaznacza piosenkarz, wiele osób dociekało dlaczego przy tak dużym potencjale, artysta nie tworzy muzyki bardziej poważnej. Tym przekazem wokalista z pewnością zamknął usta krytykom tanecznego gatunku i otworzył oczy osobom, które być może powątpiewali w fenomen muzyki disco polo.

Niech to świadectwo niesie wspaniały przekaz i umacnia pozycję muzyki, wśród wszystkich słuchaczy.

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!
  2. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!
  3. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.