2020-06-19T18:15:00+02:00 SZOK! Żona Sławomira opublikowała film, który wstrząsnął całą POLSKĄ! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/sensacja-w-swiecie-bardzo-bliskim-disco-polo-zona-slawomira-opublikowala-film-ktory-wstrzasnal-internetem-1592570519.jpg

SZOK! Żona Sławomira opublikowała film, który wstrząsnął całą POLSKĄ!

Redakcja , 19 Czerwiec 2020  18:15
SZOK! Żona Sławomira opublikowała film, który wstrząsnął całą POLSKĄ!
Źródło zdjęć: instagram.com/superkajra/
Reklama

Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Reklama

Bolesne rozstania i wielkie powroty, to zjawisko, które pojawia się również w świecie disco polo. Artyści, jak zwykli śmiertelnicy popadają czasem w gorszy etap życia, aby później powrócić do poprzedniej rzeczywistości jeszcze silniejszym.

Zobacz również: Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!

Zarówno w świecie Disco, jak i w pochodnym Rock Polo, zdarzają się pary, między którymi więź łącząca i nić porozumienia, są na tyle mocne, że nic i nikt nie jest w stanie tego połączenia zerwać. Tym bardziej zaskakująca była ostatnia publikacja Magdaleny Kajrowicz, żony popularnego Sławomira. 

Gwiazda dodała film, na którym ujawnia, że bierze ślub z Krzysztofem Ibiszem!! Fani w tym momencie oniemieli, a w internecie rozpościera się fala kondolencji i wyrazów wsparcia dla Sławomira. Kajra wraz z prezenterem paradują w ślubnych strojach, wieszcząc światu szczęśliwą wieść.

Bardziej spostrzegawczy zrozumieli jednak, że nadchodzi wielka premiera gwiazdora Rock Polo pt. „Weselny Pyton” i to z tym wydarzeniem należy łączyć ślubne plany Magdaleny i Krzysztofa. Wszystko wskazuje na to, że w teledysku wziął udział gwiazdor i prezenter Polsatu.

Jeżeli te informacje się potwierdzą, to możemy się spodziewać wielkiej muzyczno - marketingowej bomby. Nie możemy się doczekać efektów

Zobacz również: W sieci zawrzało! Uwielbiana gwiazda disco polo odsłoniła biust! Aż kipi od komentarzy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Popularna artystka stworzyła wyjątkową mapę! Niezwykła premiera w disco polo!
  2. Ci artyści disco polo nie wstydzą się swojego pochodzenia! Wręcz przeciwnie - promują to w sieci! VIDEO
  3. Specjalny występ Marcina Millera w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”
  4. Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama