2020-04-17T15:30:00+02:00 Szok! Wielka gwiazda disco polo stanęła na głowie! Zyska tym ogromną popularność?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/szok-wielka-gwiazda-disco-polo-staje-na-glowie-doslownie-1587070856.jpg

Szok! Wielka gwiazda disco polo stanęła na głowie! Zyska tym ogromną popularność?!

Redakcja , 17 Kwiecień 2020  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Szok! Wielka gwiazda disco polo stanęła na głowie! Zyska tym ogromną popularność?!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Stojąc na głowie, popularna piosenkarka disco polo składa życzenia swojemu fanowi na prośbę bliskiej mu osoby

Reklama

Branża disco polo się rozwija. Wprowadzono dodatkowe usługi! Istnieje wiele sposobów na złożenie życzeń z okazji urodzin. Można napisać wiadomość, wysłać kartkę, kwiaty lub zwyczajnie odśpiewać tradycyjne „sto lat”.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!

Do tego i tak szerokiego wachlarzu, od kilku dni możemy dopisać jeszcze jeden, chyba najbardziej kuriozalny, a jednocześnie oryginalny sposób. Przekazanie życzeń bliskiej osobie za pośrednictwem...uwaga...stojącej na głowie Etny.

Tak, to nie żart, świetna wokalistka i jedna z najpopularniejszych gwiazd w świecie disco polo zaprezentowała na swoim profilu takie zdarzenie. Stojąc na głowie, piosenkarka składa życzenia swojemu fanowi na prośbę bliskiej mu osoby. Najbardziej zaskakuje oczywiście tak wielka sportowo-ruchowa umiejętność Etny.

Wiedzieliśmy, że zdrowo się odżywia, że nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale za tak swobodną zmianę położenia ciała o 180 stopni bijemy brawo i zdejmujemy czapki z głów.

Być może niedługo przybędzie nam kolejna internetowa gwiazda treningu personalnego.

Zobacz również: Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  2. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  3. 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!
  4. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  5. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  6. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  7. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  8. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami