Reklama


Reklama

Szok! Wielka gwiazda disco polo stanęła na głowie! Zyska tym ogromną popularność?!

2020-04-17T15:30:00+02:00 Szok! Wielka gwiazda disco polo stanęła na głowie! Zyska tym ogromną popularność?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/szok-wielka-gwiazda-disco-polo-staje-na-glowie-doslownie-1587070856.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Stojąc na głowie, popularna piosenkarka disco polo składa życzenia swojemu fanowi na prośbę bliskiej mu osoby

Reklama

Branża disco polo się rozwija. Wprowadzono dodatkowe usługi! Istnieje wiele sposobów na złożenie życzeń z okazji urodzin. Można napisać wiadomość, wysłać kartkę, kwiaty lub zwyczajnie odśpiewać tradycyjne „sto lat”.

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Do tego i tak szerokiego wachlarzu, od kilku dni możemy dopisać jeszcze jeden, chyba najbardziej kuriozalny, a jednocześnie oryginalny sposób. Przekazanie życzeń bliskiej osobie za pośrednictwem...uwaga...stojącej na głowie Etny.

Tak, to nie żart, świetna wokalistka i jedna z najpopularniejszych gwiazd w świecie disco polo zaprezentowała na swoim profilu takie zdarzenie. Stojąc na głowie, piosenkarka składa życzenia swojemu fanowi na prośbę bliskiej mu osoby. Najbardziej zaskakuje oczywiście tak wielka sportowo-ruchowa umiejętność Etny.

Wiedzieliśmy, że zdrowo się odżywia, że nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale za tak swobodną zmianę położenia ciała o 180 stopni bijemy brawo i zdejmujemy czapki z głów.

Być może niedługo przybędzie nam kolejna internetowa gwiazda treningu personalnego.

Zobacz również: Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  2. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.