Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-02T13:00:00+01:00 Szok! Totalna metamorfoza uwielbianej wokalistki disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/szok-totalna-metamorfoza-uwielbianej-wokalistki-disco-polo-1551490142.jpg
Reklama

Szok! Totalna metamorfoza uwielbianej wokalistki disco polo!

Redakcja , 02 Marzec 2019  13:00
Szok! Totalna metamorfoza uwielbianej wokalistki disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nowa stylizacja wokalistki disco polo szokuje!

Reklama

Andżelika Żmijewska śpiewa w zespole Top Girls, w którego skład wchodzi również Justyna Lubas i Paula Karpowicz. Wokalistka disco polo pochodzi z małej miejscowości Pożary, która znajduje się pomiędzy Nidzicą, a Działdowem.

Wokalistka disco polo mimo pochodzenia od najmłodszych lat marzyła o wielkiej karierze w świecie muzyki disco polo. Będąc dzieckiem organizowała prywatne koncerty dla swoich najbliższych. W momencie, gdy zaczęła śpiewać w formacji Top Girls i coraz częściej występować przed szerszą publicznością, Andżelika jeszcze bardziej pokochała świat disco polo. Jedni uwielbiają siatkówkę, inni gry w planszówki, a ona po prostu uwielbia śpiewać!

Zobacz również: Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!

W ostatnim czasie zaszokowała swoich fanów. Na prywatnym profilu Instagramowym dodała zdjęcie w różowych włosach. Użytkownicy pomyśleli, iż młoda topka zaszalała. Jednakże sprostowała wszystko na InstaStories. Różowe włosy okazały się być tylko peruką. Aczkolwiek trzeba przyznać, że włosy wyglądały bardzo realistycznie i biorąc pod uwagę nieprzewidywalność dusz artystycznych wszystko jest możliwe. Myślicie, że to był przedsmak tego, co w najbliższym czasie planuje Andżelika?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny będzie walczył o prawa do wykonywania utworów Pięknych i Młodych?! Mamy wypowiedź gwiazdy
  2. Magda Narożna niczym różowa landrynka! Znakomita stylizacja gwiazdy disco polo hitem internetu?!
  3. Gwiazdy disco polo podbiją listy przebojów?! Gorąca premiera Musicloft jest już w sieci!
  4. Niezwykła przemiana uwielbianej gwiazdy disco polo! Fani zachwyceni Paulą Karpowicz z Top Girls!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej