Reklama


Reklama

Szok! Świerzyński i Miller we wspólnym projekcie! Twórczość budzi zainteresowanie nie tylko wśród fanów disco polo

2019-11-01T10:00:00+01:00 Szok! Świerzyński i Miller we wspólnym projekcie! Twórczość budzi zainteresowanie nie tylko wśród fanów disco polo https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/szok-swierzynski-i-miller-we-wspolnym-projekcie-tworczosc-budzi-zainteresowanie-nie-tylko-wsrod-fanow-disco-polo-1572359245.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Która aranżacja jest bliższa waszym sercom?

Reklama

Pierwszy milion na koncie w ciągu tygodnia, a zaraz tuż po nim wersja Rafała Piekarskiego! „Szalona blondynka” kradnie serca? Marcin Miller z zespołu Boys i Sławomir Świerzyński z formacji Bayer Full w końcu zdecydowali się na wspólne dzieło, które okazuje się dobrą decyzją. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Panowie mogą świętować, gdyż ich „Szalona blondynka” w niecały tydzień od momentu premiery zgarnęła już pierwszy milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Ponadto doczekała się genialnego remixu! Rzadko kiedy zdarza się, aby utwór w tak krotkim odstępie czasowym od dnia premiery, wzbudził zainteresowanie wodzirejów do tego stopnia, żeby tworzyć pierwsze wersje remixów. swoje Taka sytuacja dawno nie miała miejsca.

To, co się dzieje w ostatnim czasie w branży muzycznej, przechodzi ludzkie pojęcie. Już sam fakt, że niekwestionowany cesarz disco polo, który zapoczątkował muzykę chodnikową,

Sławomir Świerzyński podejmie współpracę z liderem grupy Boys, Marcinem Millerem. Ta decyzja na pewno nie należała do najprostszych, ale jak widać, warto jest zakrzykiwać.

Myślicie, że remix w wykonaniu Rafała Piekarskiego spotka się z takim samym rozgłosem i sukcesem, co pierwotna wersja piosenki zatytułowanej „Szalona blondynka”?

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Która aranżacja jest bliższa waszym sercom?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka Top Girls pokazała swoją wielką miłość! Cudowne zdjęcia pojawiły się w sieci!
  2. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  3. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.