Reklama
Polecamy


Reklama

Szok i niedowierzanie! Bayer Full i Siostry Godlewskie we wspólnym projekcie? | VIDEO

2018-12-01T17:57:00+01:00 Szok i niedowierzanie! Bayer Full i Siostry Godlewskie we wspólnym projekcie? | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/szok-i-niedowierzanie-bayer-full-i-siostry-godlewskie-we-wspolnym-projekcie-video-1543672812.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Sławomir Świerzyński i kontrowersyjne siostry zapowiadają coś niezwykłego!

Reklama

Cesarz muzyki disco polo, legenda tego gatunku we wspólnym projekcie z najbardziej kontrowersyjnymi Siostrami w muzyce disco polo. Gwiazdy we wspólnie nagranym materiale zapowiadają coś niezwykłego. To szok dla fanów muzyki disco polo. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!

Takiego połączenie w świecie muzyki chyba nie było. Doświadczony, bardzo stateczny, legendarny człowiek muzyki disco polo we wspólnym projekcie z dziewczynami, które wywołuje masę kontrowersji. 

Pod materiałem wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy, które najdelikatniej mówiąc nie są miłe. Skąd pomysł na wspólny projekt? Czy to będzie wspólny teledysk? Dowiemy się już niebawem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.