2017-01-13T16:45:00+01:00 Szczerze o sukcesie | Łobuzy , Czadoman i Weekend milionerami?! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Disco-Polo-pytanie-na-sniadanie.jpg

Szczerze o sukcesie | Łobuzy , Czadoman i Weekend milionerami?!

Redakcja , 13 Styczeń 2017  16:45
Szczerze o sukcesie | Łobuzy , Czadoman i Weekend milionerami?!
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

„Muzyka to całe moje życie i to czy te pieniądze są czy nie to tylko miły efekt uboczny tego co się robi, bo i tak człowiek by to robił” – komentuje stanowczo podczas programu Radek Liszewski z zespołu Weekend, który wylansował p...

Reklama

„Muzyka to całe moje życie i to czy te pieniądze są czy nie to tylko miły efekt uboczny tego co się robi, bo i tak człowiek by to robił” – komentuje stanowczo podczas programu Radek Liszewski z zespołu Weekend, który wylansował przebój „Ona tańczy dla mnie”.

 

„Na tym polega nasz sukces, żyjemy z tego co kochamy” – wtrąca się Czadoman! Artyści jednogłośnie przyznają, że bez pasji, zaangażowania i i chęci nie ma mowy o jakimkolwiek sukcesie. Tego samego zdania jest również Discomił z formacji Łobuzy, która tworzy dla… śmiechu „ja tego nie robię dla pieniędzy (…) Ja robię to tylko i wyłącznie dla zabawy (…) musi się bawić i publika i musimy się my bawić na scenie!”

 

Panowie wypowiedzieli się w studio programu „Pytanie na śniadanie” m.in. na temat swojego sukcesu jak i całego gatunku, który w ostatnim czasie zaskakująco szybko wzbija się na wyżyny popularności i anteny stacji telewizyjnych.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!
  2. Uwielbiany zespól disco polo w repertuarze weselnym! Grupa Eratox przeskoczy konkurencję!
  3. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!
  4. Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'
  5. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!
  6. Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny artysta disco polo zostanie drugi raz ojcem! Pokazał zdjęcie rodziny!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami