2019-09-03T13:00:00+02:00 Szczere wyznanie wokalistki disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/szczere-wyznanie-wokalistki-disco-polo-1567415145.jpg

Szczere wyznanie wokalistki disco polo!

Redakcja , 03 Wrzesień 2019  13:00
Szczere wyznanie wokalistki disco polo!
Źródło zdjęć:
Reklama

Nie jest tak kolorowo jakby mogło się wydawać

Reklama

Życie gwiazdy disco polo to nie tylko czerwony dywan. Przede wszystkim wiąże się to ze sporym wyrzeczeniem i poświęceniem. Jednakże radość po koncertach i tłumy fanów, wszystko potrafią zrekompensować.

Zobacz również: Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!

Etna w świecie disco polo jest jedną z lepszych wykonawców. Artystka wiedzie prym nie tylko w branży muzycznej, ale również w social mediach, gdzie na bieżąco dzieli się swoim życiem i przemyśleniami z innymi użytkownikami.

Takie zachowanie pozwala jej na mocną więź z fanami, którzy są w stanie jechać za piękną Etną na drugi koniec Polski. Wokalistka ostatnio przestawiła realia życia na walizkach i napisała:

- Przytoczna dziękuje!!! Ale była moc!!! Obsypana kwiatami, prezentami, pomidorami (nie mylić z obrzucona) , jade dalej. Dziś 600 km, wczoraj 800 km, a do domu wciąż daleko. Dziś zapraszam na koncert do miejscowości Siedlec Kolonia.

Jak widać, życie gwiazdy disco polo wcale nie jest łatwe i przyjemne jakby się mogło wydawać. Coś kosztem czegoś. Jednak Etna jest doskonałym przykładem, że jak się bardzo chce, to wszystko da się pogodzić.

Zwłaszcza życie prywatne z zawodowym. Aczkolwiek na pewno nie jest to łatwe. Nie każdy mógłby pracować w trasie, a w końcu koncerty wiążą się z podróżami długodystansowymi, ale nie bez powodu mówi się, że jak się robi to, co się kocha- to wówczas człowiek nie przepracuje ani jednego dnia.

Zobacz również: Ogromna tragedia! Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczną wiadomość!

Wszyscy powinni brać przykład z Etny, jeśli budząc się z rana, pojawiają się myśli, czy oby na pewno potrzebuje tej pracy?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Sławomir i Kajra zagrają małżeństwo w popularnym serialu! To będzie rola ich życia!
  2. Ta NOWOŚĆ disco polo podbije weselne parkiety?! Fani Kordiana nie mają wątpliwości! Posłuchajcie piosenki!
  3. Nowy program disco polo na 10-lecie Polo TV! Gospodarzami programu znani prezenterzy!
  4. Popularna wokalistka disco polo trafiła do szpitala! Tej majówki długo nie zapomni!
  5. Magda Narożna kusi swoim urokiem! Jej różowa stylizacja ocieka seksapilem! Fani komentują!
  6. Zobaczcie jej figurę! Magda Narożna ostro trenuje! Gwiazda grupy Piękni i Młodzi daje z siebie wszystko!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama