Reklama


Reklama

Szczere wyznanie wokalistki disco polo!

2019-09-03T13:00:00+02:00 Szczere wyznanie wokalistki disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/szczere-wyznanie-wokalistki-disco-polo-1567415145.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Nie jest tak kolorowo jakby mogło się wydawać

Reklama

Życie gwiazdy disco polo to nie tylko czerwony dywan. Przede wszystkim wiąże się to ze sporym wyrzeczeniem i poświęceniem. Jednakże radość po koncertach i tłumy fanów, wszystko potrafią zrekompensować.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Etna w świecie disco polo jest jedną z lepszych wykonawców. Artystka wiedzie prym nie tylko w branży muzycznej, ale również w social mediach, gdzie na bieżąco dzieli się swoim życiem i przemyśleniami z innymi użytkownikami.

Takie zachowanie pozwala jej na mocną więź z fanami, którzy są w stanie jechać za piękną Etną na drugi koniec Polski. Wokalistka ostatnio przestawiła realia życia na walizkach i napisała:

- Przytoczna dziękuje!!! Ale była moc!!! Obsypana kwiatami, prezentami, pomidorami (nie mylić z obrzucona) , jade dalej. Dziś 600 km, wczoraj 800 km, a do domu wciąż daleko. Dziś zapraszam na koncert do miejscowości Siedlec Kolonia.

Jak widać, życie gwiazdy disco polo wcale nie jest łatwe i przyjemne jakby się mogło wydawać. Coś kosztem czegoś. Jednak Etna jest doskonałym przykładem, że jak się bardzo chce, to wszystko da się pogodzić.

Zwłaszcza życie prywatne z zawodowym. Aczkolwiek na pewno nie jest to łatwe. Nie każdy mógłby pracować w trasie, a w końcu koncerty wiążą się z podróżami długodystansowymi, ale nie bez powodu mówi się, że jak się robi to, co się kocha- to wówczas człowiek nie przepracuje ani jednego dnia.

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Wszyscy powinni brać przykład z Etny, jeśli budząc się z rana, pojawiają się myśli, czy oby na pewno potrzebuje tej pracy?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  2. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  3. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.