Reklama
Polecamy


Reklama

Szczere wyznanie Marcina Millera "Nie ma lekko. Niektórzy będą musieli spać na podłodze "

2019-12-16T18:00:00+01:00 Szczere wyznanie Marcina Millera "Nie ma lekko. Niektórzy będą musieli spać na podłodze " https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/szczere-wyznanie-marcina-millera-nie-ma-lekko-niektorzy-beda-musieli-spac-na-podlodze-1576442206.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Gwiazdor muzyki disco polo zdobył się na szczere wyznanie! Wspomnieniami wrócił nie tylko do dzieciństwa ale również tego co jest teraz

Reklama

Wilno to jedno z tych miast, które chętnie odwiedza.Jeżdżę tam z koncertami regularnie, nawet kilka razy do roku. Ale na „Wielkie Kolędowanie w Ostrej Bramie” wybieram się po raz pierwszy – mówi nam Marcin Miller, lider grupy Boys i dodaje: „Tamtejsza publiczność zawsze przyjmuje mnie wyjątkowo ciepło. Już teraz odbieram maile od fanów, którzy nie mogą doczekać się mojego przyjazdu”.

Zobacz również: Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!

W Wilnie wystąpi razem z zespołami Classic i Akcent. Artysta podkreśla, że jeszcze nie udało mu się zwiedzić wszystkich urokliwych zakątków tego miasta, ale zdążył już posmakować specjałów kuchni kresowej. Lubię dobrze zjeść. Jednak tak suto zastawionego stołu, jak w Wilnie, to nie spotkałem nigdzie. Ucztuje się tam zwykle przez wiele godzin – opowiada.

I choć wszystko, co mu podają jest wyjątkowo smaczne, to on, jak zawsze nie może się doczekać, by nacieszyć się smakami domowymi – najchętniej tymi, które kojarzą mu się z okresem dzieciństwa. Okazja do tego nadarzy się już niebawem, bo w czasie Wigilii, która zgodnie z tradycją odbędzie się u 70-letniej mamy Marcina.

Słucha tylko własnych kolęd

W tym roku usiądziemy do stołu w siedmioro z młodszym synem Adrianem oraz starszym Alanem, jego żoną Magdaleną i moim wnukiem Michałem – wyjaśnia wokalista. Gwiazdor przyznaje, że w jego rodzinnym domu nie ma zwyczaju śpiewania kolęd przy stole, bo mama artysty woli świąteczny repertuar z płyt syna. – Kiedyś nagrałem CD z kolędami i od tego czasu rodzinnie słuchamy go każdego roku – przyznaje lider grupy Boys.

Tradycją jest również nocowanie u mamy. – Nas siedmioro w dwupokojowym mieszkaniu. Nie ma lekko. Niektórzy będą musieli spać na podłodze – śmieje się artysta. Te niewygody mu nie przeszkadzają, bo to magiczny czas. – Zresztą dzięki takim chwilom można się poczuć jak w dzieciństwie. Taka ciasnota wtedy sprzyjała temu, że było nam do siebie jakoś tak bliżej i są chwile, kiedy za tym tęsknię– podsumowuje piosenkarz.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  3. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.