2023-08-10T20:58:00+02:00 Szampańska Zabawa i Muzyka Taneczna na Rodzinnym Pikniku Ludowym w Piotrowicach - 15 sierpnia! Będą gwiazdy Doświadcz niezapomnianej rozrywki na Rodzinnym Pikniku Ludowym w Piotrowicach, 15 sierpnia. Muzyka, kabaret i taniec czekają na Ciebie! https://disco-polo.info/uploads/news/szampanska-zabawa-i-muzyka-taneczna-na-rodzinnym-pikniku-ludowym-w-piotrowicach---15-sierpnia-beda-gwiazdy-disco-polojpg.jpg

Szampańska Zabawa i Muzyka Taneczna na Rodzinnym Pikniku Ludowym w Piotrowicach - 15 sierpnia! Będą gwiazdy disco polo!

Autor: Adam Begier , 10 Sierpień 2023  20:58
Szampańska Zabawa i Muzyka Taneczna na Rodzinnym Pikniku Ludowym w Piotrowicach - 15 sierpnia! Będą gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Doświadcz niezapomnianej rozrywki na Rodzinnym Pikniku Ludowym w Piotrowicach, 15 sierpnia. Muzyka, kabaret i taniec czekają na Ciebie!Reklama

  Reklama

  Wakacyjna gorączka nie opuszcza naszych serc, a już wkrótce mieszkańcy i przyjezdni będą mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu - Rodzinnym Pikniku Ludowym w malowniczych Piotrowicach. Data do zapamiętania to 15 sierpnia. Organizatorzy obiecują nie tylko zabawę, ale także artystyczne wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci.

  Muzyka i Kabaret - Rozrywka dla Wszystkich

  Wielką gwiazdą wieczoru będzie zespół Camasutra, który porwie publiczność do tańca i śpiewu przy niezapomnianych rytmach. Jednak już na początek imprezy, swoim występem zespołu ludowego Sokołowianie otworzą wydarzenie w folkowym klimacie.

  Nie zapomnijcie przygotować się na prawdziwą dawkę śmiechu! Na scenie pojawi się Kabaret Tadeusza Drozdy, który z pewnością rozbawi wszystkich zgromadzonych. Świetny humor towarzyszyć będzie nam także podczas występów pozostałych artystów.

  Disco Polo na Parkiecie

  Jeśli jesteś fanem muzyki disco-polo, to Rodzinny Piknik Ludowy w Piotrowicach jest miejscem, gdzie musisz być. Po występie kabaretu, na scenie pojawią się aż pięć zespołów, które przeniosą nas w rytm tych energetycznych i chwytających za serce utworów. Będzie można potańczyć i śpiewać razem z:

  1. Skaner
  2. Capitan Folk
  3. Skalars
  4. B-Qll
  5. Camasutra

  Wszystko to pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, Adama Struzika.

  Otwarte Serca i Święto Wspólnoty

  OSP Otwock Wielki oraz sołtys wsi Piotrowice stworzyli to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu nie tylko dostarczenie rozrywki, ale także umożliwienie ludziom wspólnego spędzenia czasu, tworzenia wspomnień i budowania wspólnoty.

  Rodzinny Piknik Ludowy w Piotrowicach to szansa na oderwanie się od codzienności, zanurzenie się w muzycznych dźwiękach i radosnym tańcu. Czekamy na 15 sierpnia, kiedy to miłośnicy dobrej zabawy spotkają się razem, by uczcić lato i wspólnie cieszyć się beztroskimi chwilami.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szokujące wyniki badania: Polacy masowo świętują samotność! Czy walentynki stracą na popularności?
  2. Skolim to prawdziwy milioner! Tyle zarobił na "Wyglądasz idealnie"? To ogromna kwota!
  3. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  4. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  5. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!
  6. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  7. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  8. Co było grane RMF Disco Polo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie