2023-05-19T07:30:00+02:00 Syn "króla disco polo" znów przed sądem! Szokujący powód odroczenia rozprawy! Syn znanego muzyka disco polo, Daniel M., ponownie stanął przed sądem. Oskarżony o zniesławienie sędzi, proces jednak opóźniony z powodu administracyjnych problemów. https://disco-polo.info/uploads/news/syn-krola-disco-polo-znow-przed-sadem-szokujacy-powod-odroczenia-rozprawypng.png

Syn "króla disco polo" znów przed sądem! Szokujący powód odroczenia rozprawy!

Autor: Adam Begier , 19 Maj 2023  07:30
Syn
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Syn znanego muzyka disco polo, Daniel M., ponownie stanął przed sądem. Oskarżony o zniesławienie sędzi, proces jednak opóźniony z powodu administracyjnych problemów.Reklama

  Reklama

  Daniel M. znowu na ławie oskarżonych. Rozprawa znowu nie ruszyła

  Daniel M., syn znanego muzyka disco polo, po raz kolejny miał zasiąść w sądowej ławie. Tym razem odpowiadał za zniesławienie sędzi białostockiego sądu, która wcześniej wyrokowała w jego sprawie dotyczącej odebrania prawa jazdy. Jednak rozprawa została przełożona z powodu niedostatecznej przygotowania obrony.

  Daniel M., 33-letni syn muzyka disco polo, został skazany przez Sąd Okręgowy w Białymstoku w grudniu 2022 r. za naruszenie zakazu prowadzenia pojazdów. Otrzymał wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, grzywnę w wysokości 10 tys. zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez kolejne 6 lat. Po ogłoszeniu wyroku, na mediach społecznościowych pojawiły się obraźliwe wpisy syna muzyka skierowane w stronę sędzi, która go skazała.

  Nowe zarzuty dla Daniela M. syna króla disco polo

  Prokuratura zareagowała na obraźliwe wpisy i postawiła Danielowi M. zarzuty "zniesławienia za pomocą środków masowego przekazu". Wpisom na Instagramie, które stanowiły dowód w sprawie, zarzucono oskarżanie sędzi o orzekanie z niskimi pobudkami, takimi jak antypatia do syna gwiazdy.

  Reklama

  Jednak wkrótce pojawił się problem administracyjny. Żaden białostocki prokurator nie chciał prowadzić sprawy, obawiając się konfliktu interesów ze względu na znajomość lokalnej sędzi. Ostatecznie sprawą zajął się Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej. Akt sprawy trafił do Sądu Okręgowego w Zambrowie.

  Rozprawa Daniela w zawieszeniu

  W marcu odbyło się pierwsze posiedzenie w sądzie, jednak zostało odroczone z powodu nieobecności jednego z obrońców. Tym razem oboje obrońcy stawili się na rozprawie, ale prawniczka Daniela M. twierdziła, że otrzymała dokumenty sądowe dopiero dwa dni wcześniej. Sąd twierdził, że dokumenty zostały dostarczone wcześniej listem poleconym z poświadczeniem odbioru, jednak przez dwa tygodnie leżały na poczcie.

  Kolejne odroczenie rozprawy

  Sąd uwzględnił wniosek o odroczenie rozprawy i wyznaczył nowy termin na czerwiec. Sędzia, która orzekała w sprawie dotyczącej zakazu prowadzenia pojazdów przez Daniela M., zostanie przesłuchana online jako świadek w tej sprawie.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Kultowy hit zespołu Boys w nowej odsłonie: 'A ja się bawię'
  2. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  3. Przeżyj walentynki inaczej: Damian Gwiazdowski i Roxaok z wyjątkowym LIVE-em!
  4. Agata Siek-Woner z Amber Management: Niezastąpiona siła w świecie muzyki
  5. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  6. Mig w Paryżu: Polski zespół Disco Polo podbija serce Francji!
  7. Przepiękna premiera od Justyny Lubas! "Schowaj mnie" idealna piosenka na ślub!
  8. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie