2023-09-21T12:26:00+02:00 Zenek Martyniuk - ofiara błędu sądowego? Mógł dostać karę niesłusznie! Zenek Martyniuk mógł zostać niesłusznie ukarany grzywną przez sąd w związku z procesem jego syna. Czy błąd sądowy zaszkodził wizerunkowi króla disco polo? https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk---ofiara-bledu-sadowego-mogl-dostac-kare-niesluszniejpg.jpg Disco-Polo.info

Zenek Martyniuk - ofiara błędu sądowego? Mógł dostać karę niesłusznie!


Zenek Martyniuk mógł zostać niesłusznie ukarany grzywną przez sąd w związku z procesem jego syna. Czy błąd sądowy zaszkodził wizerunkowi króla disco polo?

Autor: Adam Begier, 21 Wrzesień 2023  12:26
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Zenek Martyniuk - ofiara błędu sądowego? Mógł dostać karę niesłusznie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 2. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
 3. Wielka Impreza Disco Polo w Opolu! Kto Wystąpi na Wakacyjnym Koncercie Gwiazd 2024?
Reklama

  Król disco polo, Zenek Martyniuk, znany z takich hitów jak "Przez twe oczy zielone" czy "Królowa nocy", ostatnio znalazł się w centrum medialnej burzy. Chodzi o wysoką grzywnę, jaką miał zapłacić w związku z procesem jego syna. Ale czy naprawdę zawinił? Oto najnowsze doniesienia w tej sprawie.

  Nieobecność w sądzie - grzywna czy niesłuszne oskarżenie?

  Nieobecność Zenka Martyniuka w sądzie podczas rozprawy, na której miał się pojawić jako świadek, wzbudziła wiele kontrowersji. Wielu internautów krytykowało postawę gwiazdora, uznając jego zachowanie za lekceważenie sądu. Wszakże, skoro jest się wezwanym jako świadek, powinno się odpowiednio się do tego przygotować i stawić na wezwanie. Tymczasem, według doniesień Super Expressu, sytuacja mogła wyglądać zupełnie inaczej.

  Zwolnienie lekarskie - nieuwzględnione przez sąd?

  Jak donosi dziennik, Zenek Martyniuk dostarczył do sądu zwolnienie lekarskie, które miało tłumaczyć jego nieobecność. Pismo miało zostać przesłane e-mailem. Czy to oznacza, że doszło do błędu ze strony sądu? Czy zwolnienie lekarskie zostało przeoczone lub nie uwzględnione w aktach? Wydaje się, że tak właśnie było.

  Dziś żyjemy w dobie technologii, gdzie wiele spraw załatwiamy drogą elektroniczną. Czy to jednak nie jest potwierdzenie, że w systemie prawnym wciąż mogą wystąpić błędy?

  Reakcja Zenka Martyniuka

  Niewątpliwie cała sytuacja mocno wpłynęła na wizerunek gwiazdora. Jak mówią źródła bliskie artysty, Zenkowi było bardzo przykro z powodu fal negatywnych komentarzy. Jego wizerunek mógł ucierpieć w wyniku niesłusznego oskarżenia. Taka sytuacja potwierdza, jak ważne jest dokładne sprawdzanie wszystkich informacji, zanim zostaną one podane do publicznej wiadomości.

  Sytuacja z Zenkiem Martyniukiem pokazuje, jak ważne jest, aby nie oceniać książki po okładce. W erze fake newsów i medialnej manipulacji warto pamiętać o tym, by szukać prawdy i nie oceniać zbyt pochopnie. Wszyscy możemy popełniać błędy, zarówno znane osoby, jak i instytucje sądowe. Najważniejsze jest, aby te błędy szybko naprawić i wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski.

  Reklama

  Zenon Martyniuk - Classy Girl (WERSJA ELECTRO DANCE)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. MiłyPan W Trasie: Koncertowy Rozkład Jazdy na Maj, Czerwiec i Lipiec 2024!
  2. Szok! Klaudia Zielińska i Detmi z platynową i złotą płytą - Sprawdź, jakie hity zdobyły te prestiżowe wyróżnienia!
  3. Żona Dawida Narożnego SZOKUJE na Instagramie! Wygląda jak TRUSKAWKOWA Królowa?! Fani komentują
  4. Żona Dawida Narożnego skradła show na weselu Krzysztofa Rutkowskiego! Przyćmiła tym strojem Panne Młodą?!
  5. Szalona Blondi wkracza na scenę disco polo z hitem „Silna kobieta”! PREMIERA
  6. Capella wprowadza rockową nutę do disco polo - "Gdzie Ty byłaś" podbije serca!
  7. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
  8. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie