Reklama
Polecamy


Reklama

Swoje urodziny obchodzi dzisiaj: Daniel Biczak (Piękni i Młodzi) | Czego mu życzycie?

2018-02-26T12:57:00+01:00 Swoje urodziny obchodzi dzisiaj: Daniel Biczak (Piękni i Młodzi) | Czego mu życzycie? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/swoje-urodziny-obchodzi-dzisiaj-daniel-biczak-piekni-i-mlodzi-czego-mu-zyczycie-1519647067.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Daniela

Reklama

Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Danielowi Wszystkiego co Najlepsze! Bardzo dużo uśmiechu, radości aby dobro zawsze gościło w Twoim życiu, a pokłady energii i siły się nie kończyły. Cierpliwości, spokoju. Dużo szczęścia, pomyślności, a także zdrowia.

Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Daniela

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zdjęła ubranie. Gwiazda disco polo pozuje całkiem nago!!
  2. To będzie prawdziwe show - Kielce stolicą disco polo!
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo, pozuje w odważnym stroju. Prysznic w kadrze dodaje jej pikanterii!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.