Reklama


Reklama

Wokalista zespołu Piękni i Młodzi pochwalił się wspaniałą wiadomością! Cała trójka może świętować!

2020-04-20T07:30:00+02:00 Wokalista zespołu Piękni i Młodzi pochwalił się wspaniałą wiadomością! Cała trójka może świętować! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-zespolu-piekni-i-mlodzi-pochwalil-sie-wspaniala-wiadomoscia-cala-trojka-moze-swietowac-1587327061.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com - Daniel Biczak
Reklama


Ogólna

Fani szturmują swoimi komentarzami post wokalisty

Reklama

Artyści disco polo mimo koncertowego trybu życia, wyjazdów i ciągłej nieobecności w domu, prowadzą bardzo rozbudowane relacje rodzinne. Daniel Biczak, czyli gitarzysta i wokalista zespołu Piękni i Młodzi opublikował na swoim profilu bardzo rozczulającą fotografię.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Na zdjęciu z dzieckiem i żoną, artysta wygląda na bardzo szczęśliwego. Sytuacja rodzinna w rodzinie Biczaków jest bardzo rozwojowa, ponieważ spodziewają się oni kolejnej pociechy. I stąd nasze serdeczne gratulacje!

Warto wspomnieć, że Daniel i jego żona dbają o pielęgnowanie polskich i chrześcijańskich tradycji. Fotografia jest w świątecznym klimacie i opisana „Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!...”. Gratulacje i podziw nie płynął tylko od nas.

Fani szturmują swoimi komentarzami post wokalisty - „Gratulacje, życzę zdrowia”, „Pięknie”. A my serdecznie życzymy by te uśmiechy nie znikały z twarzy Daniela i jego najbliższych, a nowy członek rodziny niech dla gwiazdora będzie motywacją do dalszego tworzenia wspaniałej muzyki.

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.