Reklama
Polecamy


Reklama

Świetny występ grupy Akcent na PGE Narodowym! Musisz to zobaczyć!

2017-09-24T19:13:00+02:00 Świetny występ grupy Akcent na PGE Narodowym! Musisz to zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/09/swietny-wystep-grupy-akcent-na-pge-narodowym-musisz-to-zobaczyc-1506273778.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/PGE.Narodowy
Reklama


Koncert

Król muzyki disco polo spowodował eksplozję na stadionie! PGE Narodowy oszalał. Koniecznie zobaczcie jego występ.

Reklama

Wczorajsza impreza na PGE Narodowym po raz kolejny okazała się sukcesem. Liczba osób, która pojawiła się na stadionie robi wrażenie, chyba żaden inny koncert nie przyciągnął takiej publiczności.

Na drugiej edycji Roztańczony PGE Narodowy nie mogło zabraknąć króla muzyki disco polo, czyli Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, który jako drugi wystąpił. Wejście na scenę formacji Akcent spowodowało eksplozję  euforii wśród publiczność.

Po raz kolejny impreza w Warszawie udowodniła, że muzyka disco polo to obecnie najpopularniejszy rodzaj słuchany w Polsce.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!
  2. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!
  3. Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.