Reklama


Reklama

Świat disco polo pogrążony w smutku. Dzisiaj pogrzeb artysty!

2020-11-05T11:45:00+01:00 Świat disco polo pogrążony w smutku. Dzisiaj pogrzeb artysty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/pogrzeb-artysty-disco-polo-dzis-1604529732.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Dzisiaj jest dzień pogrzebu i okazja, by towarzyszyć Marcinowi w ostatniej drodze

Reklama

Do dramatycznej śmierci młodego artysty, który był ściśle związany z branżą disco polo, doszło 3 listopada. We wtorek, zmarł Marcin Wiącek! Fani muzyki rozrywkowej, znają muzyka ze współpracy z zespołem Pertii.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Tworzył pod pseudonimem Dj Rocko oraz pod nazwą Rocko Multimedia. Marcin Wiącek odszedł do wieczności, mając zaledwie 33 lata. Łzy i smutek zdominowały cały taneczny świat. Tragedia, do której doszło nie pozostawia złudzeń...to bardzo czarny i ponury początek listopada. Twórca przegrał nierówny pojedynek z nagłą i bardzo ciężką chorobą.

Na pocieszenie, pozostają nam dzieła, do powstania których, przyczynił się Marcin. Artysta jest zawsze żywy w swoim dorobku i pozostaje w sercach i umysłach swoich wiernych słuchaczy. Dzisiaj jest dzień pogrzebu i okazja, by towarzyszyć Marcinowi w ostatniej drodze, a przynajmniej wspomnieć o zmarłym w modlitwie.

Msza pogrzebowa odbędzie się dziś o godzinie 15:00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Gończycach. Cała rodzina prosi o modlitwę. A my przesyłamy wyrazy współczucia i jednoczymy się w bólu z każdym, komu ś.p. Marcin był bliski.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  2. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  3. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.