Reklama


Reklama

Koronawirus sparaliżował wokalistę disco polo?! Artysta ma spory problem!

2020-02-26T20:33:00+01:00 Koronawirus sparaliżował wokalistę disco polo?! Artysta ma spory problem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/koronawirus-sparalizowal-wokaliste-disco-polo-artysta-ma-spory-problem-1582722611.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jeszcze nie dawno uwielbiany wokalista disco polo cieszył się z upragnionego urlopu. Niestety, teraz nie jest mu do śmiechu

Reklama

Takiego obrotu sprawy z pewnością wokalista disco polo nie przewidział! Jeszcze nie dawno artysta cieszył się z upragnionego urlopu. Niestety, teraz nie jest mu do śmiechu!

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

- Sprzęt naszykowany a tu Koronawirus już nawet w Austrii. Jechać czy przeczekać oto jest pytanie bo nogi się już rwą any wskoczyć na dechę - pyta Bartek Padyasek!

Wokalista zespołu DBomb bije się z myślami gdyż bardzo lubi snowboard. Szusowanie po stokach, to jeden z jego sposobów na radzenie sobie z niedoborem słońca w Polsce, w okresie zimowym! Czy w tym roku będzie musiał zrezygnować ze swojej pasji? 

"Nie jedź Bart serio...", "Nie jedź nie warto ryzykować....", "Zostań tam gdzie jesteś bo nie chcemy stracić najlepszego Bartka z Dbomb" komentują internauci, którzy boją się o zdrowie i życie wokalisty disco polo! Jedno jest pewne - panika związana z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa narasta. 

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  2. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  3. Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.