2022-02-16T15:09:00+01:00 Stracił wszystko?! To było podpalenie? Wiele na to wskazuje! Bogdan Trojanek wydał oświadczenie! Oświadczenie artysty! Jak doszło do pożaru Cygańskiej Restauracji Trojanka! https://disco-polo.info/uploads/news/stracil-wszystko-artysta-w-rozpaczy-prosi-o-pomoc-bogdan-trojanek-wydal-oswiadczeniejpg.jpg Disco-Polo.info

Stracił wszystko?! To było podpalenie? Wiele na to wskazuje! Bogdan Trojanek wydał oświadczenie!


Oświadczenie artysty! Jak doszło do pożaru Cygańskiej Restauracji Trojanka!

Autor: Adam Begier, 16 Luty 2022  15:09
Źródło zdjęć: facebook.com/bogdan.trojanek
Stracił wszystko?! To było podpalenie? Wiele na to wskazuje! Bogdan Trojanek wydał oświadczenie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Pilnie oddam gruz! Gwiazdy disco polo Daj to Głośniej podbijają Tym sieć! Fani "To najlepszy tytuł"
 2. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
 3. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
Reklama

  Bogdan Trojanek to człowiek, który wielokrotnie pomagał osobom potrzebującym. Teraz okazało się, że muzyk sam potrzebuje wsparcia. Fani nie pozostają obojętni!

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Zobacz również: Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!

  Bogdan Trojanek to jeden z najpopularniejszych wykonawców romskiej muzyki. Artysta znany jest w branży z kawałków takich jak: "Pozwól mi Panie", "Oj Macijom", czy "Wszyscy jesteśmy Cyganami", które często można usłyszeć w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych.

  Znany Cygański artysta dwa lata temu otworzył w miejscowości Połczyn- Zdrój swoją własną restaurację o nazwie "Cygańska Restauracja Trojanka". Było to wyjątkowo urokliwe miejsce do którego chętnie zagladali nie tylko mieszkańcy miasta, ale również i turyści. Niestety wydarzyła się ogromna tragedia i lokal musiał zostać zamknięty!

  Pożar zniszczył ukochaną restaurację Bogdana Trojanka! Muzyk prosi o wsparcie!

  Ukochane miejsce Bogdana Trojanka strawił w niedzielny wieczór groźny pożar, który spowodował poważne straty w budynku. Ogień strawił część dachu, wyższą kondygnację i zajął także poddasze. Na szczęście w chwili pożaru w tej części lokalu nie było żadnych ludzi. Nikt nie ucierpiał, ale restauracja nie nadaje się do użytku, a jej odbudowanie może pochłonąć ogromne nakłady finansowe!

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Bogdan Trojanek zmuszony był poprosić o pomoc swoich fanów. Muzyk założył zbiórkę na popularnym portalu szczytny-cel.pl, gdzie każdy może wpłacać pieniądze. Potrzeba aż 200 tysięcy złotych, jednak jeśli każdy dołoży swój "grosik" to jest szansa zebrać całkiem pokaźną sumkę! 

  Oświadczenie artysty! Jak doszło do pożaru Cygańskiej Restauracji Trojanka!

  Dziś Bogdan Trojanek postanowił wydać oświadczenie związku z informacjami, które pojawiły się w sieci. Odniósł się również do wydarzeń, które dość mocno namieszały mu w życiu i sprawiły sporo problemów. Opowiedział o sytuacji jak doszło do pożaru. 

  Od razu pod filmikiem pojawiło mnóstwo komentarzy z wsparciem dla Bogdana Trojanka.

  Bogdan pięknie to powiedziałeś ODRODZISZ SIE JAK FENIKS Z POPIOŁU Przykra jest zawiść ludzka, zazdrość i nienawiść. Zawsze powtarzam KARMA WRACA ta zła z wielokrotną siłą . Hieny i szczury to najgorszy sort bo działają znienacka ale kiedyś same w sobie zgnija ze swojej podłosci. Jesteś silnym i dobrym człowiekiem odbudujesz swoje marzenia. Wszystko jest lekcja życia i te dobre i te zle chwile. Może w końcu już kara zostanie wymierzona. Życzę powodzenia a przede wszystkim ZDROWIA Tobie i Twojej rodzinie. Pozdrawiam

  P.Bogdanie wielkie brawa dla Pana dobroć zawsze wraca !!! A prawda zawsze się obroni ! A tych złych ludzi ta nienawiść sama zniszczy. Wierzę że restauracja się odbuduje bo to cudowne miejsce powiedziałabym Magiczne no i jedzenie pierwsza klasa warto z drugiego końca Polski przyjechać na pyszną kaczkę

  Ma Pan rację Panie Bogdanie , Ci co Pana jejtuja to ludzie bez serca i mam nadzieję , że wypowiedź Pana ruszy ich podłe sumienie.To co się stało to straszna rzecz i bardzo mi Pana żal ,tyle trudu i wysiłku poszło z dymem i to jest przykre , że niektórzy ludzie tego nie potrafią zrozumieć Pozdrawiam Pana i trzymam za Pana kciuki i przypuszczam , że mieszkańcy Sławna gdzie się pan wychował,też są z Panem.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielki przebój "Bania u Cygana"podbija na nowo sieć! Wszystko dzięki producentom Thrill i Hazel. To będzie przebój lata?!
  2. Szaleństwo na Koncercie Andre w miejscowości Mikstat! Tłumy i wielki tort! Zobaczcie zdjęcia i video!
  3. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
  4. VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"
  5. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
  6. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?
  7. LETNI i Moje Auto: Nowy Hit podbija YouTube!
  8. Dołącz do nas! Plaża Siemianówka: Gwiazdy Disco Polo i Niezapomniana Zabawa! Nie Przegap Największej Imprezy Lata!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie