Reklama


Reklama

Solowa kariera?! Wokalistka zespołu Daj To Głośniej rozpoczyna indywidualny projekt!

2020-05-23T13:21:00+02:00 Solowa kariera?! Wokalistka zespołu Daj To Głośniej rozpoczyna indywidualny projekt! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/popularna-wokalistka-disco-polo-pojdzie-wlasna-droga-zespol-daj-to-glosniej-podal-szokujaca-informacje-1589920795.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/emiladtg/
Reklama


Życie gwiazd

Do sieci trafiła szokująca informacja! Wokalistka zespołu Daj To Głośniej rozpoczyna swój nowy projekt

Reklama

Wielkie muzyczne plany zespołów i indywidualnych wykonawców disco polo, to coraz bardziej powszechne zjawisko. Nie ma nic dziwnego w tym, że artyści ambitnie podchodzą do swojej kariery.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Takie podejście zasługuje na gromkie brawa i niskie ukłony. Jednym z najbardziej konsekwentnych zespołów w świecie disco jest formacja Daj to Głośniej. Autorzy największego hitu ostatniego lata, nieustannie dążą do jak największego muzycznego rozwoju. Ogromny sukces, jaki osiągnęła ich pierwsza produkcja pt. „Mama ostrzegała” mógł wpłynąć na przestój w twórczości i bazowanie na jednorazowym powodzeniu.

Nic z tych rzeczy! Z ostatniego wpisu zespołu, dowiedzieliśmy się o ich niebywałych planach. Okazuje się, że lada chwila w sieci pojawi się utwór pt. „Andrzej łajdaku”, który być może podzieli losy „Mamy”. To jednak nie koniec niespodzianek...w formacji dojdzie do małego rozłamu.

Emila, wokalistka zespołu, rozpoczyna indywidualny projekt, z całkowitym poparciem i zaangażowaniem całego Daj to Głośniej. Owocem tego przełomu, ma być opublikowany w czerwcu singiel pt. „Sama nie wiem”.

Premiera utworu odbędzie się na kanale YT, na którym dotychczas pojawiały się hity całej trójki, zatem o żadnym całkowitym rozłamie ani poróżnieniu nie ma mowy. Nie możemy się doczekać rezultatów tych zamierzeń, ale jedno wiemy już dziś...każdy materiał od tej popularnej grupy będzie stał na najwyższym, muzycznym i wizualnym poziomie!

A Wy jak oceniacie myśl o solowej karierze Emilki z DTG!

Zobacz również: Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!
  2. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!
  3. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.