Reklama
Polecamy


Reklama

Solowa kariera?! Wokalistka zespołu Daj To Głośniej rozpoczyna indywidualny projekt!

2020-05-23T13:21:00+02:00 Solowa kariera?! Wokalistka zespołu Daj To Głośniej rozpoczyna indywidualny projekt! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/popularna-wokalistka-disco-polo-pojdzie-wlasna-droga-zespol-daj-to-glosniej-podal-szokujaca-informacje-1589920795.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/emiladtg/
Reklama


Życie gwiazd

Do sieci trafiła szokująca informacja! Wokalistka zespołu Daj To Głośniej rozpoczyna swój nowy projekt

Reklama

Wielkie muzyczne plany zespołów i indywidualnych wykonawców disco polo, to coraz bardziej powszechne zjawisko. Nie ma nic dziwnego w tym, że artyści ambitnie podchodzą do swojej kariery.

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Takie podejście zasługuje na gromkie brawa i niskie ukłony. Jednym z najbardziej konsekwentnych zespołów w świecie disco jest formacja Daj to Głośniej. Autorzy największego hitu ostatniego lata, nieustannie dążą do jak największego muzycznego rozwoju. Ogromny sukces, jaki osiągnęła ich pierwsza produkcja pt. „Mama ostrzegała” mógł wpłynąć na przestój w twórczości i bazowanie na jednorazowym powodzeniu.

Nic z tych rzeczy! Z ostatniego wpisu zespołu, dowiedzieliśmy się o ich niebywałych planach. Okazuje się, że lada chwila w sieci pojawi się utwór pt. „Andrzej łajdaku”, który być może podzieli losy „Mamy”. To jednak nie koniec niespodzianek...w formacji dojdzie do małego rozłamu.

Emila, wokalistka zespołu, rozpoczyna indywidualny projekt, z całkowitym poparciem i zaangażowaniem całego Daj to Głośniej. Owocem tego przełomu, ma być opublikowany w czerwcu singiel pt. „Sama nie wiem”.

Premiera utworu odbędzie się na kanale YT, na którym dotychczas pojawiały się hity całej trójki, zatem o żadnym całkowitym rozłamie ani poróżnieniu nie ma mowy. Nie możemy się doczekać rezultatów tych zamierzeń, ale jedno wiemy już dziś...każdy materiał od tej popularnej grupy będzie stał na najwyższym, muzycznym i wizualnym poziomie!

A Wy jak oceniacie myśl o solowej karierze Emilki z DTG!

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  2. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  3. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.