Reklama


Reklama

Sławomir z gorącą premierą! "Weselny pyton" posłuchajcie niezwykłej nowości!

2019-08-18T18:23:00+02:00 Sławomir z gorącą premierą! "Weselny pyton" posłuchajcie niezwykłej nowości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/slawomir-z-goraca-premiera-weselny-pyton-posluchajcie-niezwyklej-nowosci-1566144648.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/slawomirfunpage
Reklama


Ogólna

Fani nie mogą się doczekać nowej propozycji od swojego ulubieńca

Reklama

Sławomir to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki. Uwielbiany artysta przez miliony Polaków oczarował ich utworem pt. "Miłość w Zakopanem", który został odtworzony 200 milionów razy! To najlepszy wynik w historii polskiej muzyki.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Ostatnio Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą pojawili się na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Podczas drugiego dnia imprezy Sławomir i spółka zaprezentowali nowość na którą czeka tysiące fanów.

Wokalista zaśpiewał premierowo utwór pt. "Weselny pyton". Dość zaskakujący i odważny tytuł nowej produkcji Sławomira, który za jakiś czas ma zostać zaprezentowany szerszemu gronu.

Dla wszystkich fanów Sławomira i jego twórczości mamy jedna dobrą wiadomość. FanPage "Naszych Melodii" zarejestrował fragment piosenki pt. "Weselny pyton".

Po raz kolejny zespół zaskakuje swoją niecodzienną produkcją.

Koniecznie posłuchajcie jak brzmi nowa propozycja od Sławomira i spółki. Jak myślicie nowość przebije "Miłość w Zakopanem"?

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Czadoman publicznie wykonał test na Covid-19. Wynik nie pozostawia złudzeń. Artysta chciał odwiedzić mamę!
  2. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  3. WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.