2021-04-20T18:25:00+02:00 Sławomir Świerzyński (Bayer Full) w TVP! Gwiazdor disco polo skradł całe show! fani zachwyceni! https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-w-tvp-gwiazda-disco-polo-skradla-showjpg.jpg

Sławomir Świerzyński (Bayer Full) w TVP! Gwiazdor disco polo skradł całe show! fani zachwyceni!

Redakcja , 20 Kwiecień 2021  18:25
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) w TVP! Gwiazdor disco polo skradł całe show! fani zachwyceni!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Producenci programu sprawili wielką przyjemność fanom zapraszając do studia Bayer Full


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wszyscy miłośnicy disco polo odczuwają niezwykłą dumę, gdy którykolwiek przedstawiciel naszego nurtu pojawia się w ogólnopolskiej telewizji. A taka sytuacja w ostatnich latach zdaje się już być na porządku dziennym!

Zobacz również: Tajemnicze ujęcie z planu zdjęciowego gwiazdora disco polo podbija internet! Fani zachwyceni nowością od Extazy!

Dopiero co pisaliśmy Wam o występie Marcina Millera w popularnym programie TVP “To był rok”. Dziś przychodzimy do Was z kolejną pozytywną informacją!

Program "Jaka to melodia?" od lat przyciąga widzów przed telewizory. W studiu spotykają się uczestnicy, którzy biorą udział w rywalizacji o kilka tysięcy złotych. Równolegle nagrywane się odcinki charytatywne, w których występują popularne gwiazdy. Zdobyte przez nich pieniądze, trafiają na wybrany cel dobroczynny.

Stali widzowie teleturnieju “Jaka to melodia” przeżyli szok! W najnowszym odcinku gościem muzycznym programu był Bayer Full! Popularna formacja przed milionami telewidzów, zaprezentowała swój sztandarowy kawałek “Blondyneczka”.

I chociaż każdemu z nas dokucza brak koncertów, to “spotkanie” swojego idola na szklanym ekranie jest dla wielu nas jedyną formą kontaktu z ukochanym artystą. Wszak nie każdy ma internet, a telewizję oglądają wszyscy. Z pewnością wszystkim tym osobom, producenci programu sprawili wielką frajdę zapraszając do studia Bayer Full. Liczymy, że reszta zespołów disco polo również się tam w najbliższym czasie pojawi!

Zobacz również: Telewizja TVN zrobiła ukłon w stronę fanów disco polo! Stacja pokazała materiał o pionierach tego gatunku!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Moja mała blondyneczka (TVP)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!
  2. Ryszard 'Szczena' z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! To prawdziwe miłosne love story!
  3. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  4. Znana wokalistka disco polo nago w mieszkaniu?! Gorące FOTO z łóżka podbija internet 'odważne zdjęcie', 'pięknie'
  5. Czy znasz te piosenki disco polo?! To największe przeboje Marcina Millera i grupy Boys!
  6. Razem w chorobie i radości! Popularna wokalistka disco polo pokazała się w ramionach męża!
  7. Wyjątkowy koncert popularnego girlsbandu 'Szpilki' w jednym z klubów muzycznych. Wokalistki disco polo skradły show!
  8. Popularna wokalistka disco polo oskarżona o oszustwo?! Monika Chwajoł dosadnie odpowiada na zarzuty!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami