2022-09-04T15:18:00+02:00 Sławomir i Kajra gospodarzami kultowego show! Pierwszy odcinek nowej edycji już w niedzielę, 4 września! B Sławomir nowym gospodarzem legendarnego programu! Asystować mu będzie jego żona Kajra https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-gospodarzem-kultowego-show-pierwszy-odcinek-nowej-edycji-juz-w-niedziele-4-wrzesniajpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir i Kajra gospodarzami kultowego show! Pierwszy odcinek nowej edycji już w niedzielę, 4 września! Będzie oglądać?


Autor: Goliat, 04 Wrzesień 2022  15:18
Źródło zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP

Sławomir nowym gospodarzem legendarnego programu! Asystować mu będzie jego żona Kajra

Sławomir i Kajra gospodarzami kultowego show! Pierwszy odcinek nowej edycji już w niedzielę, 4 września! Będzie oglądać?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Kasia Grabowska opuszcza Top Girls po 4 latach! "Dziękuje wszystkim"
  2. „Między nami” Kristiano podbija disco polo! Nowa propozycja artysty robi furorę wśród internautów
  3. Tak wygląda teraz Magda Narożna! Jak prawdziwa królowa? Zobaczcie fotki!
Reklama

    W lipcu na łamach portalu disco-polo.info poinformowaliśmy o powrocie kultowego teleturnieju pt. "Tak to leciało", który w latach 2008-2012 gromadził przed telewizorami ponad trzy milionową publikę.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Chełm planuje Sylwestra 2025/2026 z Telewizją Republiką i gwiazdami disco polo?!

    Wraz z informacją o reaktywacji programu ogłoszono nowego prowadzącego, którym został znany muzyk i aktor Sławomir. Asystować mu będzie jego żona Kajra. Telewizja TVP ujawniła jesienną ramówkę programową, w której znalazł się m.in wspomniany teleturniej "Tak to leciało". Według ramówki pierwszy odcinek nowej edycji zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę, 4 września 2022 roku o godzinie 16:15 w telewizyjnej Dwójce. Kolejne będą pokazywane co tydzień.

    "Tak to leciało" to kultowe show emitowane w TVP2. Nowa edycja, nowi prowadzący.

    Reklama

    Cykl będzie liczył dwanaście standardowych odcinków oraz jeden specjalny z udziałem gwiazd. Każdy z nich potrwa około 50 minut. "Tak to leciało" to kolejny w dorobku Sławomira teleturniej, w którym fani zobaczą artystę jako gospodarza całego programu. Okazuje się bowiem, że jesienna edycja nie jest ostatnią, a Sławomira i "Kajrę" jako prowadzący zostaną z widzami na dłużej.

    Według dostępnych informacji TVP realizując dziesiątą serię show, jednocześnie zrealizowało kolejną, której premierę zaplanowano na wiosnę 2023 roku. Jak poradzi sobie Sławomir w roli gospodarza uwielbianego niegdyś przez Polaków show, które przyciągało w niedzielne wieczory miliony ludzi? Odpowiedź już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy przed telewizory.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    „Lubiła tańczyć„ - nowy hit od DiscoBoys! Nowa wersja zaskoczy fanów muzyki disco polo

    Będziecie oglądać?

    Reklama

    Sławomir - Mydełko Fa | Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Disco-Polo.info
    Data publikacji: 04 Wrzesień 2022  15:18

    Polecamy

    Znajdź więcej informacji:

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Wielkie show Top Girls w Iłowie! „Jakbyś mnie zechciał” porwało tłumy na Pożegnaniu Lata 2025
    2. Piękni i Młodzi Dawid Narożny wystąpią 6 września w Scorpio Club
    3. Dramat w rodzinie gwiazdy disco polo! Małgorzata Główka-Grabda prosi o wsparcie dla ciężko chorej córki
    4. Klaudia Zielińska w samej bieliźnie! Odważne nagranie gwiazdy rozpaliło | VIDEO
    5. Olśniewające, piękne i zmysłowe! Topky zagrały w Klubie Explosion w Warszawie! Wyglądały cudownie!
    6. Premiera! Marcin Miller z Boys nagrał piosenkę dla swojego przyjaciela Daniela Pachury!
    7. Dożynki gminno-parafialne w Śmiłowicach 2025. Bayera, Baciary, Bibi i Dżeremi oraz M-Power na jednej scenie
    8. Mega Jump zaskakuje nowym hitem „Ona” – taka energia w disco polo to prawdziwa rewolucja
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły