Reklama


Reklama

Sławomir błaga o pomoc! Rozczulający film artysty w sieci!

2019-05-23T13:12:00+02:00 Sławomir błaga o pomoc! Rozczulający film artysty w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/slawomir-blaga-o-pomoc-rozczulajacy-film-artysty-w-sieci-1558609963.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Sławomir
Reklama


Ogólna

Sprawa jest bardzo poważna!

Reklama

W ostatnim czasie w mediach jest cały czas głośno o Sławomirze. Konflikt z rzekomym kolegą po fachu został szybko rozwiany i już chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości, iż przedstawiciele nurtu rock polo, jak i disco polo - doskonale się ze sobą dogadują.

Wczoraj na oficjalnym fanpage’u Sławomira został opublikowany przez gwiazdę rozczulający filmik z małym bohaterem, który ma szanse na normalne życie przy odrobinie zrozumienia i naszej pomocy.

Zobacz również: Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!

Cześć tu Sławomir.
Zbliża się wielkimi krokami „Dzień Dziecka”
Poznajcie mojego kumpla Sebastiana Ambrozika.
Każdy kto kocha muzykę rozumie o co walczymy.
Z góry WAM serdecznie dziękujemy i udostępnijcie proszę u siebie.

Sprawa jest o tyle poważna, iż walka toczy się o uszko Sebastiana, którego Sławomir poznał w Centrum Zdrowia Dziecka wraz z chłopczyka rodzicami. Małemu Sebastianowi trzeba zrekonstruować małżowinę uszną. Szczegółowe informacje są zawarte na powyższej stronie, o której Sławomir wspomina w opisie, jak i nagraniu. Szanse są duże.

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

Przy odrobinie naszej pomocy możemy przyczynić się do beztroskiego dzieciństwa Sebastianka, który w przyszłości będzie mógł się cieszyć z życia w pełni i słuchać ulubionych zespołów muzycznych. W końcu czym byłoby życie bez muzyki i otaczających nas dźwięków natury.

Pomożecie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo porzuci wielką scenę muzyczną i zmieni profesję?! Zobaczcie Go w nowym wydaniu!
  2. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  3. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.