2021-07-19T17:20:00+02:00 Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał https://disco-polo.info/uploads/news/slawek-swierzynski---bayer-full-oczarowal-widzow-popularnej-trasy-koncertowej-tvp-gwiazdor-przypomnial-swoj-dawno-nieslyszany-przeboj-disco-polojpg.jpg

Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!

Redakcja , 19 Lipiec 2021  17:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull

To jeden z tych przebojów, od których zaczęła się wielka kariera Sławka Świerzyńskiego i grupy Bayer Full

Podczas występu Bayer Full scena pod artystami prawie zapłonęła! To nie lada wyczyn!

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo - Kuba Playboys bezlitośnie nokautuje konkurencje! Takich osiągnięć mogą mu wszyscy zazdrościć!

GWIAZDY DISCO POLO SKRADŁY TELEWIZYJNE SHOW 

To było wielkie święto muzyki i tańca! Do płockiego amfiteatru zawitały największe gwiazdy disco polo, którym towarzyszyły występy najpopularniejszych romskich artystów! Okazją do dobrej zabawy była kolejna odsłona cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki, która tym razem przeistoczyła się w prawdziwy Cygański festiwal!

Reklama

Podczas kilkugodzinnej transmisji żaden z widzów nie mógł narzekać na nudę. Artyści zmieniali się bowiem jak w kalejdoskopie! Fani podziwiać mogli niezwykłe widowisko, w którym nie mogło zabraknąć także przedstawicieli disco polo!

GRUPA BAYER FULL ZAŚPIEWAŁA WIELKI PRZEBÓJ 

Jednym z wykonawców, na którego występ publiczność czekała z wypiekami na twarzy był zespół Bayer Full. Ekipa Sławka Świerzyńskiego po raz kolejny dała z siebie sto procent możliwości! Podczas występu scena pod artystami prawie zapłonęła! To nie lada wyczyn!

Uwielbiany Bayer Full podczas czwartej odsłony “Wakacyjnej Trasy Dwójki” wykonał kilka hitów, spośród których największy entuzjazm publiczności wywołał kawałek “Cyganka Janeczka”! Przecież to jeden z tych przebojów, od których zaczęła się wielka kariera Sławka Świerzyńskiego. Gwiazdor wykonał popularną piosenkę w oryginalnej aranżacji z lat 90-tych! To prawdziwa niespodzianka dla wiernych fanów artysty. Tym bardziej, że utwór ten w ostatnich latach niezbyt często funkcjonował w mediach, i był już nieco zapomniany. Bayer Full dał mu teraz drugie życie!

Reklama

Warto dodać, iż kolejna odsłona uwielbianej Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędzie się już 25 lipca w Koszalinie! Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji!

Zobacz również: Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Cyganka Janeczka (Wakacyjna Trasa Dwójki - Płock 2021)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znany aktor Tomasz Ciachorowski nowym gwiazdorem disco polo?! Jego brawurowe wykonanie znanego hitu zachwyciło całą Polskę!
  2. Drapieżna gwiazda disco polo kusi odważną stylizacją! Fani Małgosi Camasutra nie mogą oderwać wzroku!
  3. Przebojowa premiera wielkiego hitu Markusa P podbija sieć! Twórcą tej nowości jest znany gwiazdor disco polo!
  4. Ślub w tajemnicy?! Popularna wokalistka disco polo powiedziała 'Tak'! Gwiazda pokazała ślubne zdjęcia!
  5. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  7. Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!
  8. Gwiazda wygląda bosko! Popularna wokalistka disco polo zachęca do aktywności na świeżym powietrzu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami