2021-07-19T17:20:00+02:00 Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał https://disco-polo.info/uploads/news/slawek-swierzynski---bayer-full-oczarowal-widzow-popularnej-trasy-koncertowej-tvp-gwiazdor-przypomnial-swoj-dawno-nieslyszany-przeboj-disco-polojpg.jpg

Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!

Redakcja , 19 Lipiec 2021  17:20
Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

To jeden z tych przebojów, od których zaczęła się wielka kariera Sławka Świerzyńskiego i grupy Bayer Full

Reklama

Podczas występu Bayer Full scena pod artystami prawie zapłonęła! To nie lada wyczyn!

Zobacz również: Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!

GWIAZDY DISCO POLO SKRADŁY TELEWIZYJNE SHOW 

To było wielkie święto muzyki i tańca! Do płockiego amfiteatru zawitały największe gwiazdy disco polo, którym towarzyszyły występy najpopularniejszych romskich artystów! Okazją do dobrej zabawy była kolejna odsłona cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki, która tym razem przeistoczyła się w prawdziwy Cygański festiwal!

Reklama

Podczas kilkugodzinnej transmisji żaden z widzów nie mógł narzekać na nudę. Artyści zmieniali się bowiem jak w kalejdoskopie! Fani podziwiać mogli niezwykłe widowisko, w którym nie mogło zabraknąć także przedstawicieli disco polo!

GRUPA BAYER FULL ZAŚPIEWAŁA WIELKI PRZEBÓJ 

Jednym z wykonawców, na którego występ publiczność czekała z wypiekami na twarzy był zespół Bayer Full. Ekipa Sławka Świerzyńskiego po raz kolejny dała z siebie sto procent możliwości! Podczas występu scena pod artystami prawie zapłonęła! To nie lada wyczyn!

Uwielbiany Bayer Full podczas czwartej odsłony “Wakacyjnej Trasy Dwójki” wykonał kilka hitów, spośród których największy entuzjazm publiczności wywołał kawałek “Cyganka Janeczka”! Przecież to jeden z tych przebojów, od których zaczęła się wielka kariera Sławka Świerzyńskiego. Gwiazdor wykonał popularną piosenkę w oryginalnej aranżacji z lat 90-tych! To prawdziwa niespodzianka dla wiernych fanów artysty. Tym bardziej, że utwór ten w ostatnich latach niezbyt często funkcjonował w mediach, i był już nieco zapomniany. Bayer Full dał mu teraz drugie życie!

Reklama

Warto dodać, iż kolejna odsłona uwielbianej Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędzie się już 25 lipca w Koszalinie! Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji!

Zobacz również: Znany zespół disco polo wraca do gry?! W sieci pojawiła się muzyczna premiera od zespołu Zorka!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Cyganka Janeczka (Wakacyjna Trasa Dwójki - Płock 2021)
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wakacyjna premiera od legendy disco polo! Grupa Top One zaskoczyła wszystkich nową produkcją!
  2. Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych?! 'Można słuchać w nieskończoność'
  3. Gorące i niezwykle ponętne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Artystka podbiła serca Polaków! 'wyglądasz przepięknie w tej sukience'
  4. Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!
  5. Wielki hit Marcina Millera BOYS w akustycznej wersji! Gwiazdor disco polo zaskoczył swoich fanów tym wykonaniem!
  6. Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami