2025-09-03T06:22:00+02:00 SKOLIM x RAIDER – nowa odsłona „Co Ty Robisz Ze Mną”. Dance 2 Disco przygotowali energetyczną propozy Nowa wersja „Co Ty Robisz Ze Mną” od Skolima i Raidera to klubowa odsłona przygotowana przez Dance 2 Disco. Premiera podbija YouTube! https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-x-raider---nowa-odslona-co-ty-robisz-ze-mna-dance-2-disco-przygotowali-energetyczna-propozycje-dla-fanow-klubowych-brzmienjpg.jpg Disco-Polo.info

SKOLIM x RAIDER – nowa odsłona „Co Ty Robisz Ze Mną”. Dance 2 Disco przygotowali energetyczną propozycję dla fanów klubowych brzmień


Autor: Goliat, 03 Wrzesień 2025  06:22
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowa wersja „Co Ty Robisz Ze Mną” od Skolima i Raidera to klubowa odsłona przygotowana przez Dance 2 Disco. Premiera podbija YouTube!

SKOLIM x RAIDER – nowa odsłona „Co Ty Robisz Ze Mną”. Dance 2 Disco przygotowali energetyczną propozycję dla fanów klubowych brzmień
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Premiera Bartek BGK & Subacik „Ku przestrodze” z ważnym apelem dla kierowców
  2. Skolim szykuje nowy projekt! Tego nikt się nie spodziewał!
  3. „Koniec (Festival Mix)” podbija internet – nowa wersja hitu D-Bomb w wykonaniu DJ SOFi zyskuje tysiące odsłon
Reklama

    Skolim i Raider to duet, który w ostatnich tygodniach podbija scenę muzyki tanecznej, łącząc nowoczesne brzmienia z klimatem latino. Ich wspólny utwór „Co Ty Robisz Ze Mną” od momentu premiery w połowie sierpnia 2025 roku zdobył ogromną popularność, a teraz powraca w zupełnie nowej odsłonie. W studiu Dance 2 Disco powstała świeża, dynamiczna wersja tego hitu, która podkreśla klubowy charakter kompozycji.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Koncert zespołu Topky w Explosion Club w Warszawie już 6 września 2025 roku

    Nowa energia dla „Co Ty Robisz Ze Mną”

    Piosenka „Co Ty Robisz Ze Mną” od początku wyróżniała się niepowtarzalnym stylem. Skolim, znany w branży jako „król latino”, połączył siły z Raiderem, tworząc wyjątkowe brzmienie inspirowane gorącym klimatem latino i rytmami reggaeton. Ich współpraca zaczęła się spontanicznie w studiu, gdzie już podczas pierwszej sesji nagraniowej odnaleźli muzyczną chemię.

    Nowa wersja przygotowana przez Dance 2 Disco wprowadza do utworu jeszcze więcej klubowej energii. Zmieniona aranżacja, mocniejsze bity i świeże elektro-klubowe akcenty sprawiają, że kawałek doskonale odnajduje się na imprezach, letnich playlistach i radiowych setach.

    SKOLIM x RAIDER – Co Ty Robisz Ze Mną bije rekordy popularności

    Reklama

    Premiera oryginalnej wersji odbyła się w połowie sierpnia 2025 roku i bardzo szybko zdobyła ogromne zainteresowanie słuchaczy. Już w ciągu pierwszych czterech dni utwór zgromadził ponad 3,6 miliona wyświetleń na YouTube, a po kilku kolejnych dniach licznik przekroczył 4,2 miliona odsłon. Tak imponujące wyniki potwierdzają, że mamy do czynienia z jedną z największych premier tego lata w świecie disco polo i muzyki klubowej.

    Współpraca Skolima i Raidera zachwyciła fanów

    Połączenie dwóch różnych muzycznych osobowości okazało się strzałem w dziesiątkę. Skolim wniósł do projektu swoje charakterystyczne latino flow i charyzmę sceniczną, a Raider dodał nowoczesne elektroniczne brzmienie, tworząc wspólnie energetyczny hit. Nowa wersja „Co Ty Robisz Ze Mną” od Dance 2 Disco podkreśla wszystkie najmocniejsze elementy tego duetu, jednocześnie nadając piosence świeżości i jeszcze większej dynamiki.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Max z Jankowej zachwycili fanów! Ich wykonanie ”Wymarzona” zespołu MIG podbija sieć

    Reklama

    SKOLIM x RAIDER - Co Ty Robisz Ze Mną (Dance 2 Disco Remix)

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Disco-Polo.info
    Data publikacji: 03 Wrzesień 2025  06:22

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Skolim szykuje nowy projekt! Tego nikt się nie spodziewał!
    2. Marcin Kotecki podbija scenę! Tłumy na jego pierwszym koncercie podczas Dożynek Gminy Golub Dobrzyń
    3. Dożynki gminne Świętajno 2025 na scenie Marcin Siegieńczuk i Żaneta Chmielewska.
    4. Faustyna Martyniuk pokazała syna Daniela. Internauci komentują: cały tatuś
    5. Gorąca nowość na scenie, Boski Heniek prezentuje „Słodka”
    6. Skolim i Raider wystąpią w Scorpio Club 13 września. Wielka impreza z przebojami „Wyglądasz idealnie” i „Co Ty robisz ze mną”
    7. Zakochana Ann prezentuje nową premierę „Amore Mio”
    8. „Raz się żyje” od MarsaAlam już robi furorę! Ponad 50 tysięcy wyświetleń w błyskawicznym tempie
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły