2024-06-19T13:02:00+02:00 Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śp Król Latino, Skolim, o sukcesie i międzynarodowych planach. Czy popularność i pieniądze zmieniły jego życie? Poznaj szokujące odpowiedzi. https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-o-sukcesie-swoich-utworow-i-spiewaniu-w-jezykach-obcych-krol-latino-wyruszy-na-podboj-miedzynarodowego-rynkujpg.jpg Disco-Polo.info

Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!


Król Latino, Skolim, o sukcesie i międzynarodowych planach. Czy popularność i pieniądze zmieniły jego życie? Poznaj szokujące odpowiedzi.

Autor: Goliat, 19 Czerwiec 2024  13:02
Źródło zdjęć: youtube.com/@PomponikTV
Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mega Hit Lata 2024?! Justyna Lubas i Bayera z Nowym Utworem „Przysięga” – Posłuchaj Fragmentu!
 2. Szlagierowy Zawrót Głowy – Muzyczny Fenomen Dwóch Pokoleń! Bilety wyprzedają się błyskawicznie!
 3. Kasia Malżycka podbija scenę disco?! Zobacz, kogo zaprosiła do swojego teledysku i co planuje dalej! To gwiazdy telewizji!
Reklama

  Król Latino szczerze o swoich sukcesie, podboju międzynarodowego rynku oraz o tym czy pieniądze go zmieniły.

  Król Latino, inaczej Skolim to najbardziej topowy artysta ostatnich lat. Jego przeboje takie jak: „Wyglądasz idealnie”, „Temperatura” czy „Dziewczyno piękna” nuci całe polskie społeczeństwo i są one nierozłącznym elementem każdego muzycznego wydarzenia. Król Latino po występie na Polsat Hit Festival został uchwycony przez Damiana Glinkę na krótki, ale niezwykle szczery wywiad. Król Latino opowiedział o swoich planach muzycznych, sukcesie przeboju „Wyglądasz idealnie” oraz zdradził czy sukces zmienił go.

  SKOLIM O SUKCESIE „WYGLĄDASZ IDEALNIE” i PŁYTACH

  „Wyglądasz idealnie” – utwór nagrany w klimacie latino, który w przeciągu dwóch lat od premiery wygenerował ponad 190 mln wyświetleń. Nierozłączny element każdego muzycznego wydarzenia i singiel, który zapewnił Konradowi Skolimowskiemu niewyobrażalny rozgłos.

  Damian Glinka z portalu Pomponik.pl zapytał Skolima, co wpłynęło na sukces piosenki „Wyglądasz idealnie”. Król Latino bez namysłu odparł:

  - „(…) Wydaje mi się, że ten zwrot jest w języku polskim tak popularny, że do tego melodia, rytm taki do pobujania biodrami. Fajny, przyjemny numer po prostu.”

  Co prawda, najbardziej kasowym numerem w dorobku artysty jest właśnie utwór „Wyglądasz idealnie”, za który podczas festiwalu artysta odebrał potrójną, diamentową płytę, to jednak nie jest koniec nowinek związanych właśnie z nagrodami.

  Jak wspomina w rozmowie z Damianem Glinką sam król latino, sukcesem pokryły się też single „Temperatura” czy „Nie dzwoń do mnie mała”.

  „<> też na pewno  jest diamentem. „<> również. Zasadniczo, każdy numer wydany przeze mnie przez ostatnie trzy lata, ma minimum miano złotej płyty, jak  patrzymy na te wyliczenia ZPAV-u”.

  CZY SKOLIM PODBIJE MIĘDZYNARODOWY RYNEK?

  Korzystając z okazji Damian Glinka zapytał Konrada o dalsze plany muzyczne, między innymi jaki ma stosunek do kariery zagranicznej.

  - „Wiesz co, uważam że to jest piękna sprawa. Zawsze się cieszę, jak Polacy robią karierę za granicą, także to petarda, a jeśli o mnie chodzi przyjdzie też ten czas.” – mówił Skolim w rozmowie z Glinką.

  Dociekliwy redaktor ciągnął artystę za język dalej, wskutek  czego fani i słuchacze poznali plany artysty. Skolim z przyjemnością oznajmił, że chciałby nagrywać utwory na rynek międzynarodowy w obcych językach.

  - „Daj Boże, żeby tak wyszło, żeby zrobić kilka numerów po niemiecku czy po angielsku. Może język hiszpański. Łatwiej by mi było po niemiecku czy angielsku (…).” – wyjawił Konrad.

  STOSUNEK SKOLIMA NA JEGO TEKSTY

  Skolim spotkał się z opiniami, że jego teksty są seksistowskie. Damian Glinka nie omieszkał zapytać go również o to, jaki ma stosunek do tego typu opinii. Król latino wyjaśnił, że reaguje na to z przymrużeniem oka, bo tworzy muzykę do posłuchania podczas jazdy samochodem.

  CZY SUKCES ZMIENIŁ KONRADA SKOLIMOWSKIEGO?

  Sukces i popularność idą ze sobą w parze, a następnie przekładają się na ogromne pieniądze. Wielu artystów, których kariera dzięki temu poszła do góry zmienia się i inaczej patrzą na otaczającą ich rzeczywistość. Jak jest  w przypadku króla latino? 

  Na zadane przez redaktora pytanie jak Skolima zmienił sukces, jego koledzy z zespołu odważnie odpowiedzieli, że Konrad nie zmienił się ani trochę.

  - „Nie zmienił go wcale. On jest  takim  samym człowiekiem, takim normalnym. Na co dzień jest dla nas najlepszym kumplem”. – wyjawił Luxon. „Ja Skolima znam x x lat więc mogę powiedzieć, że nic się nie zmieniło. Ciągle jest to samo (…).” – dodał drugi kolega z zespołu.

  A jak ocenia sam siebie Konrad? Okazuje się, że myśli podobnie jak chłopaki, a pieniądze są tylko dodatkiem. Cały wywiad dostępny w serwisie YouTube.

  Reklama

  Skolim - Wyglądasz idealnie | Polsat Hit Festiwal 2024

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Lepka od Martini" nowym hitem disco polo?! Kris Talisman zaskoczył wakacyjną premierą!
  2. Kordian podbija Polskę nowym hitem "Szczęścia życzę Wam" Fani "nigdy nie zawodzi"
  3. Gorąca Letnia Premiera: "Tylko tylko" Dawid Narożny i TKM! Mega hit lata?
  4. Marcin Miller skrywa tajemnice?! Życie prywatne i zawodowe lidera zespołu Boys.
  5. Shantel bije rekordy! 'Takiego drania pokochałaś' wciąż podbija serca fanów! Gwiazdy disco polo na szczycie!
  6. Magik Band & Romeo - Czerwone Jabłuszko! Gorąca premiera prosto z gór! Taki klimat kochają Polacy!
  7. Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!
  8. Mega premiera: Detmi wraca z przebojem '9 żyć'! Czy to nowy hit disco?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie