2023-09-14T11:38:00+02:00 Skolim & Marcin Miller w emocjonalnym wykonaniu "Dumki na dwa serca"! Zobaczcie jak im poszło! Skolim i Marcin Miller wzruszają emocjonalnym wykonaniem "Dumki na dwa serca". Czy to przedsmak niezapomnianego koncertu? Sprawdź! https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-marcin-miller-w-emocjonalnym-wykonaniu-dumki-na-dwa-serca-zobaczcie-jak-im-poszlopng.png Disco-Polo.info

Skolim & Marcin Miller w emocjonalnym wykonaniu "Dumki na dwa serca"! Zobaczcie jak im poszło!


Skolim i Marcin Miller wzruszają emocjonalnym wykonaniem "Dumki na dwa serca". Czy to przedsmak niezapomnianego koncertu? Sprawdź!

Autor: Adam Begier, 14 Wrzesień 2023  11:38
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Skolim & Marcin Miller w emocjonalnym wykonaniu
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zenon Martyniuk zaśpiewał dla mam! Zobacz wyjątkowe wykonanie hitu "Mamo jesteś jak anioł"
 2. Managerowie Skolima na gorącym Jubileuszu Golec Orkiestry – Zobacz, co tam się działo!
 3. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
Reklama

  Duet Jakich Świat Nie Słyszał, czyli Skolim i Marcin Miller, powrócili na scenę muzyczną w wielkim stylu. Tym razem zostali zaproszeni do radia Vox FM, gdzie wykonali wzruszającą interpretację polskiego hitu, "Dumka na dwa serca". To niecodzienne wydarzenie stanowiło doskonałą rozgrzewkę przed ich występem na Roztańczonym PGE Narodowym. Przyjrzyjmy się bliżej emocjonalnemu wykonaniu tego utworu przez tę utalentowaną parę artystyczną.

  Dumka na dwa serca: Polski klasyk muzyczny

  "Dumka na dwa serca" to piosenka, która na stałe zapisuje się w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To niezapomniane dzieło po raz pierwszy zabrzmiało w wykonaniu Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka. Od tego momentu stało się ono klasyką gatunku i pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów w kraju.

  Skolim i Marcin Miller: Wielcy wykonawcy w jednym miejscu

  Skolim i Marcin Miller to dwóch wybitnych artystów, którzy postanowili połączyć swoje talenty i stworzyć Duet Jakich Świat Nie Słyszał. Oba te nazwiska są doskonale znane fanom muzyki disco polo i nie tylko. Ich wspólne występy to gwarancja niezapomnianych emocji i doskonałej rozrywki muzycznej.

  Spotkanie w radiu Vox FM

  Radio Vox FM zaprosiło Skolima i Marcina Millera do swojego studia, by mogli podzielić się swoim niezwykłym wykonaniem "Dumki na dwa serca" z widzami i słuchaczami. To spotkanie miało szczególny charakter, gdyż stanowiło przygotowanie do jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu disco polo, czyli Roztańczonego PGE Narodowego.

  Emocjonalne wykonanie "Dumki na dwa serca"

  W trakcie występu w radiu Vox FM Skolim i Marcin Miller dosłownie poruszyli serca słuchaczy swoją interpretacją tego klasycznego utworu. Ich głosy doskonale współbrzmiały, tworząc niesamowitą harmonię dźwięków. Emocje, które towarzyszyły wykonaniu, były wręcz namacalne. Artyści oddali hołd oryginalnemu wykonaniu Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka, jednocześnie wnosząc do niego swoje indywidualne brzmienie i styl.

  Przedsmak Roztańczonego PGE Narodowego

  Spotkanie w radiu Vox FM i emocjonalne wykonanie "Dumki na dwa serca" przez Skolima i Marcina Millera stanowiły doskonałą rozgrzewkę przed Roztańczonym PGE Narodowym. To tam, na jednym z największych stadionów w Polsce, Duet Jakich Świat Nie Słyszał zaprezentował swoje umiejętności i talent przed ogromną publicznością. Nie sposób nie docenić roli tego wydarzenia w historii muzyki disco polo.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szalona Blondi wkracza na scenę disco polo z hitem „Silna kobieta”! PREMIERA
  2. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!
  3. Top Girls rozgrzały Warszawę do czerwoności! Zobacz Nagranie z ich koncertu gwiazd disco polo! | VIDEO
  4. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
  5. Darmowy wstęp dla pań! Niezapomniana noc z Menelaos już 18 maja w klubie Scorpio!
  6. Co za ciało! Agnieszka Chrzanowska w bikini! Zobacz, jak gwiazda disco polo błyszczy na basenie!
  7. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
  8. Romantyczna premiera Disco Polo idealna na pierwszy taniec: Marioo - Dobrze, że Ciebie mam

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie