2023-09-20T13:30:00+02:00 Skolim i Marcin Miller - Nieoczekiwany duet, który podbił serca fanów! Zaśpiewali razem hit legendarnej gr Skolim i Marcin Miller zachwycili nieoczekiwanym duetem w studiu VOX FM, wykonując hity disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-i-marcin-miller---nieoczekiwany-duet-ktory-podbil-serca-fanow-zaspiewali-razem-hit-legendarnej-grupy-milanojpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim i Marcin Miller - Nieoczekiwany duet, który podbił serca fanów! Zaśpiewali razem hit legendarnej grupy Milano!


Skolim i Marcin Miller zachwycili nieoczekiwanym duetem w studiu VOX FM, wykonując hity disco polo

Autor: Adam Begier, 20 Wrzesień 2023  13:30
Źródło zdjęć: Vox FM
Skolim i Marcin Miller - Nieoczekiwany duet, który podbił serca fanów! Zaśpiewali razem hit legendarnej grupy Milano!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marta "Yoko" Konopla w oszałamiającej kreacji z odważnym rozcięciem – zobacz zdjęcia!
 2. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys
 3. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
Reklama

  Kiedy myślimy o disco polo, Marcin Miller z zespołu Boys jest jednym z pierwszych, którzy przychodzą na myśl. Jego głos i charyzma zawsze były jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w środowisku. Skolim, choć na scenie muzycznej pojawił się stosunkowo niedawno, zdobył serca słuchaczy jako "król latino". Kombinacja doświadczenia Millera i świeżości Skolima może wydawać się nieoczekiwana, ale okazała się strzałem w dziesiątkę!

  Zaskakujące połączenie w studiu VOX FM

  Stworzenie niespodziewanego duetu w ramach cyklu "Duety jakich świat nie słyszał" było czymś więcej niż tylko chwytliwym sloganem. Wykonanie "Dumki na dwa serca" oraz "O tobie kochana" przez tę dwójkę artystów nie tylko zachwyciło słuchaczy VOX FM, ale również wzbudziło szerokie zainteresowanie w mediach społecznościowych.

  Reakcje fanów: "Ciarki na ciele!"

  Internet wręcz eksplodował od pozytywnych komentarzy i komplementów skierowanych w stronę tego muzycznego połączenia. Wielu fanów opisało doświadczenie słuchania tego duetu jako "ciarki na ciele". Nie tylko wierni słuchacze obu artystów, ale także osoby, które dopiero poznają ich twórczość, były pod wrażeniem.

  Czy to początek czegoś większego?

  Zastanawiając się nad tym, co przyniesie przyszłość, nie możemy przestać myśleć o potencjale tego duetu. Czy możemy się spodziewać dalszej współpracy Skolima z Marcinem Millerem? Może album lub trasa koncertowa? Jedno jest pewne - wspólny kawałek tych dwóch artystów mógłby być prawdziwym hitem!

  Nadchodzące emocje w Roztańczonym PGE Narodowym

  Oczekiwania wobec imprezy Roztańczony PGE Narodowy są ogromne. Koncert z udziałem największych polskich gwiazd, który odbędzie się 30 września, już teraz zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Jeśli Skolim i Marcin Miller zaskoczyli nas tak bardzo w studiu, to co mogą nam zaoferować na żywo, na scenie?

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  2. Mega premiera: Skolim i Heidfeld: „Tylko z nią”! To super hit z cudownym klipem?
  3. Posłuchaj! Nowa klubowa wersja hitu Masters „Ona ma to coś” już gra w sieci! Jak brzmi?!
  4. Sylwia Kossakowska w klubowym wydaniu! Nowa wersja "Ogarnij się" to hit
  5. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  6. "Sama Wybrałam" Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie!
  7. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  8. Polacy Ich kochają?! Grupa MIG tym utworem rozkochała całą Polskę! Posłuchajcie jak brzmią NA żywo! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie