2024-05-29T19:00:00+02:00 Shazza kończy 57 lat! Szokujące wyznania królowej disco polo, które zmienią Twoje zdanie o niej Shazza ujawnia nieznane fakty ze swojego życia! Poznaj historię gwiazdy disco polo, której hity zna cała Polska. Jakie sekrety skrywa? https://disco-polo.info/uploads/news/shazza-konczy-57-lat-szokujace-wyznania-krolowej-disco-polo-ktore-zmienia-twoje-zdanie-o-niejjpg.jpg Disco-Polo.info

Shazza kończy 57 lat! Szokujące wyznania królowej disco polo, które zmienią Twoje zdanie o niej


Shazza ujawnia nieznane fakty ze swojego życia! Poznaj historię gwiazdy disco polo, której hity zna cała Polska. Jakie sekrety skrywa?

Autor: Adam Begier, 29 Maj 2024  19:00
Źródło zdjęć: facebook.com/SHAZZAfanpage
Shazza kończy 57 lat! Szokujące wyznania królowej disco polo, które zmienią Twoje zdanie o niej
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!
 2. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
 3. Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!
Reklama

  Shazza, niekwestionowana królowa polskiego disco polo, obchodzi swoje 57. urodziny. To doskonały moment, by przyjrzeć się, jak na przestrzeni lat zmieniała się jedna z najpopularniejszych postaci tego gatunku muzycznego. Jej hity, takie jak „Bierz, co chcesz” czy „Egipskie noce”, nadal pozostają w sercach wielu Polaków, a sama artystka nie przestaje zadziwiać swoją energią i charyzmą.

  Wzloty i upadki w karierze Shazzy

  Początki kariery Shazzy były pełne wyzwań. Artystka wspomina, jak w latach młodości musiała stawić czoła fali krytyki i negatywnych reakcji. "Byłam młoda, miałam dwadzieścia kilka lat i zderzyłam się z całą masą negatywnych reakcji – od pogardy aż po nagonkę," opowiadała. Mimo to, nie poddała się i z determinacją kontynuowała swoją muzyczną drogę, co ostatecznie przyniosło jej ogromny sukces.

  W miarę jak stawała się coraz bardziej rozpoznawalna, popularność zaczęła wpływać na jej życie osobiste. "Kiedy zaczęłam być rozpoznawalna, ludzie zaczepiali mnie na ulicy, w sklepie, w podróży. Na początku to było bardzo przyjemne, ale z czasem poczułam się nieco zmęczona," mówiła. Z czasem nauczyła się radzić sobie z nieustannym zainteresowaniem, często zmieniając swój wygląd, aby zyskać choć chwilę prywatności.

  Shazza jako ikona stylu i siła w walce z chorobą

  Nie tylko muzyka, ale również styl Shazzy przyciągał uwagę. Była jedną z nielicznych gwiazd disco polo, która pojawiła się na okładce popularnego magazynu dla panów, co było ogromnym sukcesem wydawniczym. "Świetna moja forma, młoda byłam. To był sukces wydawnictwa, co mnie oczywiście cieszyło," wspomina Shazza.

  Jednak życie Shazzy to nie tylko sukcesy na scenie i okładki magazynów. Artystka musiała zmierzyć się z poważnym wyzwaniem zdrowotnym. W wywiadzie zdradziła, że zdiagnozowano u niej chłoniaka. "Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Wierzę, że wszystko będzie dobrze," mówiła z optymizmem.

  Przyjaźń z Pawłem Kukizem i miłość do muzyki

  Wielką pasją Shazzy zawsze była muzyka, która zbliżyła ją również do innych artystów. Jej znajomość z Pawłem Kukizem zaowocowała wspólnymi projektami muzycznymi, w tym przebojem "Zośka". "Poznałam Pawła Kukiza i wspólnie zaśpiewaliśmy tę piosenkę na jego recitalu. Myślę, że »Zośka« jest fajnym kawałkiem," powiedziała Shazza, podkreślając, że muzyka była tym, co ich połączyło.

  Shazza, mimo licznych przeciwności, nadal pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych postaci polskiej sceny disco polo. Jej historia to dowód na to, że determinacja i miłość do muzyki mogą przezwyciężyć nawet największe trudności.

  Zobacz również: Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!

  Reklama

  SHAZZA - Go! Go! Everybody ( Siła miłości)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Młody Gwiazdor Disco Polo W Hamburgu! Wspiera Polskich Piłkarzy Na Euro 2024
  2. Czy Mirek Trzciński z Milano to najlepszy wokalista disco polo? Zobacz, co wydarzyło się w Człuchowie
  3. Łobuzy ponownie podbijają scenę! Nowy hit „Chodź ze mną” rozgrzewa już parkiety! Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  4. Kwestia 07 z nowym utworem "Złote M" – tajemnicza premiera w disco polo zawojuje rynkiem muzycznym?
  5. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
  6. Zenek Martyniuk obiektem drwin?! W sieci pojawiły się MEMY o Królu Disco Polo!
  7. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
  8. Gwiazdor disco polo Mr. Sebii zaskoczył wszystkich, zasiadając w komisji wyborczej

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie