Reklama
Polecamy


Reklama

Sensacja!! Hit disco polo zaśpiewany w placówce walczącej z wirusem! Tak personel dziękuje za pomoc i wsparcie VIDEO

2020-03-27T18:53:00+01:00 Sensacja!! Hit disco polo zaśpiewany w placówce walczącej z wirusem! Tak personel dziękuje za pomoc i wsparcie VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/sensacja-hit-disco-polo-zaspiewany-w-placowce-walczacej-z-wirusem-1585243992.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie musicie to usłyszeć! Wielki przebój disco polo został wykorzystany przez personel, by podziękować za okazaną pomoc i wsparcie

Reklama

Wielki przebój disco polo pt. „Majteczki w kropeczki” zespołu Bayer Full, został wykorzystany przez personel, by podziękować za okazaną pomoc i wsparcie!

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Powstaje wiele sposobów na pomaganie sobie w trudnym dla wszystkich czasie. Robienie zakupów osobom starszym, szycie masek ochronnych, czy zbiórki pieniędzy na walkę z epidemią to jedne z wielu, jakie można dostrzec w ostatnich dniach. Tak jak różne są formy pomocy, tak i różne formy podziękowań.

Z wielką dumą możemy napisać, ze Społeczna Inicjatywa Corona Centrum, użyła hitu disco polo z lat 90-tych by okazać wdzięczność za pomoc w walce z epidemią. Oczywiście tekst został odpowiednio przemieniony! Niesamowite emocje i wiele dobrego humoru płynie z nowej wersji przeboju.

Koniecznie musicie to usłyszeć! Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, ze miliony Polaków niebawem będzie nucić „MASECZKI w kropeczki”. My w redakcji już podśpiewujemy.

Zobacz również: Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  2. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  3. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.