Reklama


Reklama

Sensacja!! Hit disco polo zaśpiewany w placówce walczącej z wirusem! Tak personel dziękuje za pomoc i wsparcie VIDEO

2020-03-27T18:53:00+01:00 Sensacja!! Hit disco polo zaśpiewany w placówce walczącej z wirusem! Tak personel dziękuje za pomoc i wsparcie VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/sensacja-hit-disco-polo-zaspiewany-w-placowce-walczacej-z-wirusem-1585243992.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie musicie to usłyszeć! Wielki przebój disco polo został wykorzystany przez personel, by podziękować za okazaną pomoc i wsparcie

Reklama

Wielki przebój disco polo pt. „Majteczki w kropeczki” zespołu Bayer Full, został wykorzystany przez personel, by podziękować za okazaną pomoc i wsparcie!

Zobacz również: Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?

Powstaje wiele sposobów na pomaganie sobie w trudnym dla wszystkich czasie. Robienie zakupów osobom starszym, szycie masek ochronnych, czy zbiórki pieniędzy na walkę z epidemią to jedne z wielu, jakie można dostrzec w ostatnich dniach. Tak jak różne są formy pomocy, tak i różne formy podziękowań.

Z wielką dumą możemy napisać, ze Społeczna Inicjatywa Corona Centrum, użyła hitu disco polo z lat 90-tych by okazać wdzięczność za pomoc w walce z epidemią. Oczywiście tekst został odpowiednio przemieniony! Niesamowite emocje i wiele dobrego humoru płynie z nowej wersji przeboju.

Koniecznie musicie to usłyszeć! Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, ze miliony Polaków niebawem będzie nucić „MASECZKI w kropeczki”. My w redakcji już podśpiewujemy.

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  2. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  3. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.