2020-03-27T18:53:00+01:00 Sensacja!! Hit disco polo zaśpiewany w placówce walczącej z wirusem! Tak personel dziękuje za pomoc i wspa https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/sensacja-hit-disco-polo-zaspiewany-w-placowce-walczacej-z-wirusem-1585243992.jpg

Sensacja!! Hit disco polo zaśpiewany w placówce walczącej z wirusem! Tak personel dziękuje za pomoc i wsparcie VIDEO

Redakcja , 27 Marzec 2020  18:53

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Sensacja!! Hit disco polo zaśpiewany w placówce walczącej z wirusem! Tak personel dziękuje za pomoc i wsparcie VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Koniecznie musicie to usłyszeć! Wielki przebój disco polo został wykorzystany przez personel, by podziękować za okazaną pomoc i wsparcie

Reklama

Wielki przebój disco polo pt. „Majteczki w kropeczki” zespołu Bayer Full, został wykorzystany przez personel, by podziękować za okazaną pomoc i wsparcie!

Zobacz również: Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!

Powstaje wiele sposobów na pomaganie sobie w trudnym dla wszystkich czasie. Robienie zakupów osobom starszym, szycie masek ochronnych, czy zbiórki pieniędzy na walkę z epidemią to jedne z wielu, jakie można dostrzec w ostatnich dniach. Tak jak różne są formy pomocy, tak i różne formy podziękowań.

Z wielką dumą możemy napisać, ze Społeczna Inicjatywa Corona Centrum, użyła hitu disco polo z lat 90-tych by okazać wdzięczność za pomoc w walce z epidemią. Oczywiście tekst został odpowiednio przemieniony! Niesamowite emocje i wiele dobrego humoru płynie z nowej wersji przeboju.

Koniecznie musicie to usłyszeć! Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, ze miliony Polaków niebawem będzie nucić „MASECZKI w kropeczki”. My w redakcji już podśpiewujemy.

Zobacz również: Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  2. Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
  3. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  4. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  5. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  6. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  7. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  8. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami