2023-12-08T11:53:00+01:00 "Rozwódka" nowa produkcja od zespołu Focus! To będzie wyjątkowy prezent dla fanów! Premiera "Rozwódka" Zbyszka Perkowskiego - Focus, świąteczny hit disco polo pełen optymizmu i energii. Zobacz teledysk już 25 grudnia https://disco-polo.info/uploads/news/rozwodka-nowa-produkcja-od-zespolu-focus-to-bedzie-wyjatkowy-prezent-dla-fanowjpg.jpg

"Rozwódka" nowa produkcja od zespołu Focus! To będzie wyjątkowy prezent dla fanów!

Autor: Adam Begier , 08 Grudzień 2023  11:53
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Premiera "Rozwódka" Zbyszka Perkowskiego - Focus, świąteczny hit disco polo pełen optymizmu i energii. Zobacz teledysk już 25 grudniaReklama

  Reklama

  Disco polo to gatunek muzyczny, który nieustannie zaskakuje swoją dynamiką i zdolnością do przekształcania codziennych emocji w rytmiczne melodie. Tym razem serca fanów disco polo biją mocniej za sprawą nadchodzącej premiery piosenki "Rozwódka" od zespołu Focus, z Zbyszkiem Perkowskim na czele.

  Nowa Premiera Zbyszka Perkowskiego - Focus: Świąteczny Prezent dla Fanów

  Data premiery "Rozwódki", zaplanowana na 25 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00, nie jest przypadkowa. Zbyszek Perkowski - Focus, znany również jako Piękny i Boski, wyjaśnia, że utwór ma być świątecznym upominkiem dla wiernych słuchaczy. Oczekiwania są wysokie, szczególnie po sukcesie ostatniej piosenki "Ogień", nagranej w duecie z młodą i obiecującą wokalistką Blondi.

  Kontrowersyjny Tytuł, Optymistyczne Przesłanie

  Choć sam tytuł "Rozwódka" może wydawać się kontrowersyjny, utwór ma niespodziewanie pozytywny wydźwięk. Zbyszek Perkowski - Focus podkreśla, że piosenka jest wesoła, optymistyczna i stworzona do tańca. Ten taneczny hit przekazuje ważne przesłanie – nie ma sytuacji bez wyjścia, a każda zmiana w życiu to nowa, lepsza droga do szczęścia.

  Zbyszek w teledysku do "Rozwódki" wciela się w rolę "pocieszyciela", a postać młodej rozwódki gra modelka Bernadetta Bielska. Choć nikt nie życzy rozwodu, Focus podkreśla, że jeśli już do niego dojdzie, powinien być on początkiem pięknej przyszłości. Ten przekaz z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w dynamice i energii utworu.

  Premiera teledysku "Rozwódka" zespołu Focus odbędzie się 25 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00 na platformie YouTube. Jest to wydarzenie długo oczekiwane przez fanów disco polo, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny hit, mogący podbić listy przebojów. Utwór Zbyszka Perkowskiego - Focus, z jego charakterystycznym brzmieniem i pozytywnym przesłaniem, z pewnością stanie się częścią świątecznej playlisty wielu słuchaczy.

  Zobacz również: Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'

  "Rozwódka" to nie tylko świąteczny prezent od zespołu Focus, ale także przypomnienie, że w każdej, nawet trudnej sytuacji, można znaleźć powód do radości i optymizmu. Zbyszek Perkowski - Focus ponownie udowadnia, że disco polo to gatunek, który potrafi mówić o życiu, jego zawirowaniach i przede wszystkim o radości, którą można czerpać na każdym kroku. Oczekujmy zatem z niecierpliwością na "Rozwódkę" i cieszmy się każdą chwilą, jaką przynosi nam życie.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Focus---rozwodka-1.jpg
  Plik Focus---rozwodka-3.jpg
  Plik Focus---rozwodka-2.jpg
  Reklama

  FOCUS & BLONDI - OGIEŃ

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Chillout prezentuje "Speed": dynamiczna premiera pełna samochodów!
  2. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  3. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  4. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  5. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  6. "Noce nad jeziorem" na Żywo! Zespół Demeters dał czadu | VIDEO
  7. Niezapomniana noc w Warszawie: Classic rozgrzewa parkiet do czerwoności w klubie Explosion!
  8. Skolim jest niewierzący? Gwiazdor latino odpowiedział fanom

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie