2023-06-26T17:00:00+02:00 Rozpalił Internet swoim przebojem "Golas"! Niesamowity sukces lidera zespołu Extazy! Extazy, czołowy zespół disco polo, osiągnął niebywały sukces ze swoim najnowszym teledyskiem "Golas", który przekroczył 2 miliony wyświetleń. https://disco-polo.info/uploads/news/rozpalil-internet-swoim-przebojem-golas-niesamowity-sukces-lidera-zespolu-extazyjpg.jpg Disco-Polo.info

Rozpalił Internet swoim przebojem "Golas"! Niesamowity sukces lidera zespołu Extazy!


Extazy, czołowy zespół disco polo, osiągnął niebywały sukces ze swoim najnowszym teledyskiem "Golas", który przekroczył 2 miliony wyświetleń.

Autor: Adam Begier, 26 Czerwiec 2023  17:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Rozpalił Internet swoim przebojem
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
 2. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"
 3. Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!

  Zespół Extazy pod kierownictwem niezwykle utalentowanego Kamila Chludzińskiego od dawna cieszy się uznaniem na polskiej scenie disco polo. Ich niezapomniane hity, takie jak "Noc taka czarna" czy "Buzi to za mało", zdobyły serca licznych fanów i przyczyniły się do osiągnięcia znaczącej popularności. Jednak to właśnie ich najnowszy teledysk do utworu "Golas", który światło dzienne ujrzał 1 czerwca, przyniósł grupie niesamowity sukces, podbijając serca publiczności. Ten fenomenalny klip właśnie przekroczył imponującą liczbę 2 milionów wyświetleń, co w świecie konkurencyjnej muzyki disco polo jest wynikiem godnym podziwu.

  Extazy - zespół, który nie przestaje zaskakiwać

  Zespół Extazy to nie tylko uzdolnione jednostki muzyczne, ale również grupa artystów, którzy stale innowują swoje brzmienie i prezentują świeże, nowatorskie pomysły. Od samego początku ich kariery słynęli z energicznych i chwytliwych utworów, które wprowadzały optymistyczny nastrój na parkiety taneczne. Jednak ich ostatni teledysk "Golas" to prawdziwa perełka, która przechodzi wszelkie oczekiwania i stawia nowe standardy wśród produkcji w gatunku disco polo.

  Fenomenalny sukces "Golasa"

  Reakcja fanów na teledysk "Golas" była absolutnie nieprzewidywalna. Już w pierwszych godzinach od premiery klip zyskał ogromną popularność w sieci społecznościowej. W miarę upływu czasu liczba wyświetleń rosła lawinowo, a internet zalała fala entuzjastycznych komentarzy i udostępnień. Zespół Extazy osiągnął swoje największe osiągnięcie, przekraczając magiczną granicę 2 milionów wyświetleń.

  Pierwsze skrzypce w świecie disco polo

  Za tym niesamowitym sukcesem stoi nie tylko talent Kamila Chludzińskiego i jego zespołu, ale również starannie przygotowany teledysk, który z pewnością trafił w gusta szerokiego grona odbiorców. "Golas" nie tylko dostarcza słuchaczom chwytliwej muzyki, ale również urzeka pięknymi ujęciami, kreatywną scenografią i profesjonalną realizacją. Jest to prawdziwe dzieło sztuki, które z powodzeniem konkurowałoby z produkcjami międzynarodowymi.

  Extazy podbija serca słuchaczy

  Sukces "Golasa" to kolejny kamień milowy w karierze zespołu Extazy. Ich utwory od lat cieszą się ogromną popularnością, a ich koncerty gromadzą tłumy fanów spragnionych dobrej zabawy i energetycznej muzyki. Kamila Chludzińskiego i resztę zespołu można uznać za prawdziwe ikony polskiej sceny disco polo, które nieustannie dostarczają niezapomnianych przeżyć swoim słuchaczom.


  EXTAZY - GOLAS

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  2. Tak zmienił się Skolim! Nie uwierzysz jak Król Latino wyglądał kilka lat temu!
  3. Gwiazdy Disco Polo na Maybelline Music Stories - Maluba i Roxaok w blasku fleszy! Wyglądały obłędnie!
  4. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  5. "Żyjemy Tylko Raz" - nowy hit disco polo od Juniora! Premiera
  6. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!
  7. Filip Lato wcielił się w Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wyszło idealnie?! Mamy całe nagranie!
  8. Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie