2019-10-12T15:08:00+02:00 Rozchwytywany wykonawca disco polo pochwalił się żoną! Internauci zaskoczeni! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/rozchwytywany-wykonawca-disco-polo-pochwalil-sie-zona-internauci-zaskoczeni-1570885660.jpg

Rozchwytywany wykonawca disco polo pochwalił się żoną! Internauci zaskoczeni!

Redakcja , 12 Październik 2019  15:08

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Rozchwytywany wykonawca disco polo pochwalił się żoną! Internauci zaskoczeni!
Źródło zdjęć: facebook.com/topone.oficjalny/
Reklama

Prawda, że wyglądają cudownie?

Reklama

Top One to zdecydowanie jeden z lepszych zespołów, którym udało się wytrwać w tej branży, będąc na rynku od 1989 roku! Świat disco polo idzie zdecydowanie z postępem.

Zobacz również: Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!

Aczkolwiek nie zawsze to, co nowe - oznacza lepsze. Przekonali się o tym już niejednokrotnie fani muzyki tanecznej, którzy są otwarci na nowe brzmienia, jak i wykonawców, ale jednak disco polo powinno przypominać disco polo, a nie klubowe techno.

Być może dlatego zespoły z lat 90- tych wiodą nieustanny prym w oczach fanów dobrej muzyki tanecznej. Formacja Top One jest doskonale znana z takich ponadczasowych przebojów, jak „Biały miś” , „Granica” , „Bliska moim myślom” czy też „Mała moja” i „Niewinna szalona”.

Zespół Top One jest jednym z lepszych formacji z tamtego okresu. Być może ich unikalne dźwięki, które zostały zachowane mimo upływu lat, sprawiły że zespół jest nadal jednym z bardziej pożądanych w oczach fanów.

W ostatnim czasie wokalista zespołu w końcu spełnił życzenie fanów i pokazał swoją piękną żonę. Trzeba przyznać, że para tworzy piękny obrazek i są dowodem na to, że warto jest czekać w życiu na tą prawdziwą miłość na dobre i na złe, bo faktycznie taka istnieje.

Zobacz również: Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!

Prawda, że wyglądają cudownie?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  2. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  3. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  4. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  5. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  6. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami