Reklama


Reklama

Rozchwytywany Marcin Miller wzbudził zachwyt wśród fanów! To było coś niesamowitego!

2019-09-25T20:01:00+02:00 Rozchwytywany Marcin Miller wzbudził zachwyt wśród fanów! To było coś niesamowitego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/rozchwytywany-wokalista-disco-polo-wzbudzil-zachwyt-wsrod-fanow-to-bylo-cos-niesamowitego-1569429919.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/roztanczony
Reklama


Ogólna

Marcin Miller to ikona muzyki disco polo!

Reklama

Nie tylko miłośnicy disco polo byli pod wrażeniem występu Marcina Millera z grupy Boys. Koncert zdecydowanie przejdzie do historii. Marcin Miller budzi szacunek u większości Polaków.

Jest czołowym artystą w branży disco polo, który poza zamiłowaniem do muzyki, ma nieziemską smykałkę do interesów. Mówi się, że jest prawdziwym biznesmenem.

Faktycznie ma na swoim koncie wiele udanych projektów, a co najważniejsze - nadal nie przestaje zaskakiwać. Lider grupy Boys wypadł rewelacyjnie na koncercie podczas jednej z ważniejszych imprez w Polsce.

Wydarzenie odbyło się 21 września dokładnie na Stadionie Narodowym pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy.

Na jednej scenie wystąpili artyści disco polo, a także muzyki popularnej. Marcin Miller pośród wszystkich załapał się bez wątpienia do magicznej trójki najlepszych występów minionego wydarzenia. Interakcja z fanami i flow, jakie dało się we znaki publiczności jest po prostu nie do opisania.

Marcin Miller zaśpiewał między innymi piosenkę, z którą utożsamiła się niejedna fanka.

W momencie, gdy słyszą z ust wokalisty „Najpiękniejsza dziewczyno” każda patrzy z nadzieją w stronę Marcina, że to właśnie jej tyczą się te słowa.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!
  2. Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!
  3. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.