2019-09-25T20:01:00+02:00 Rozchwytywany Marcin Miller wzbudził zachwyt wśród fanów! To było coś niesamowitego! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/rozchwytywany-wokalista-disco-polo-wzbudzil-zachwyt-wsrod-fanow-to-bylo-cos-niesamowitego-1569429919.jpg

Rozchwytywany Marcin Miller wzbudził zachwyt wśród fanów! To było coś niesamowitego!

Redakcja , 25 Wrzesień 2019  20:01
Rozchwytywany Marcin Miller wzbudził zachwyt wśród fanów! To było coś niesamowitego!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/roztanczony

Marcin Miller to ikona muzyki disco polo!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nie tylko miłośnicy disco polo byli pod wrażeniem występu Marcina Millera z grupy Boys. Koncert zdecydowanie przejdzie do historii. Marcin Miller budzi szacunek u większości Polaków.

Jest czołowym artystą w branży disco polo, który poza zamiłowaniem do muzyki, ma nieziemską smykałkę do interesów. Mówi się, że jest prawdziwym biznesmenem.

Faktycznie ma na swoim koncie wiele udanych projektów, a co najważniejsze - nadal nie przestaje zaskakiwać. Lider grupy Boys wypadł rewelacyjnie na koncercie podczas jednej z ważniejszych imprez w Polsce.

Wydarzenie odbyło się 21 września dokładnie na Stadionie Narodowym pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy.

Na jednej scenie wystąpili artyści disco polo, a także muzyki popularnej. Marcin Miller pośród wszystkich załapał się bez wątpienia do magicznej trójki najlepszych występów minionego wydarzenia. Interakcja z fanami i flow, jakie dało się we znaki publiczności jest po prostu nie do opisania.

Marcin Miller zaśpiewał między innymi piosenkę, z którą utożsamiła się niejedna fanka.

W momencie, gdy słyszą z ust wokalisty „Najpiękniejsza dziewczyno” każda patrzy z nadzieją w stronę Marcina, że to właśnie jej tyczą się te słowa.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  2. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  3. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  4. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  5. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!
  6. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  7. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  8. Mocne trunki, góralszczyzna i sroga zima! Gwiazdy disco polo w premierze pt 'Kulig'! To nowy HIT?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami