Reklama
Polecamy


Reklama

"Rolniczka szuka męża" hitem w disco polo?! Ta produkcja podbija już sieć!

2020-06-14T18:11:00+02:00 "Rolniczka szuka męża" hitem w disco polo?! Ta produkcja podbija już sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/spoldzielnia-gs-publikuje-utwor-disco-polo-tematyka-moze-niektorych-zaskoczyc-1591884120.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nawiązanie do popularnego w telewizji programu to naprawdę rewelacyjny pomysł, by osiągnąć sukces. Piosenka ma też inne zalety

Reklama

Przepisem na stworzenie hitu disco polo, jest bezsprzecznie odnalezienie odpowiedniego tematu do zaśpiewania. Jeżeli wątek zainteresuje dużą grupę odbiorców, a muzyka i treść odpowiednio przekaże zamiar autora, to sukces zespołu jest murowany.

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!

„Spółdzielnia GS”, to zespół, który zainteresowanie wzbudza nie tylko nazwą. Ich twórczość również opiewa w bardzo porywającą fabułę. Problematyka jaką wykonawcy podejmują w swoich utworach, jest dość złożona i przede wszystkim atrakcyjna dla słuchaczy. Formacja opublikowała utwór pt. „Rolniczka szuka męża”.

Już sam tytuł wskazuje wyjątkowość utworu. Nawiązanie do popularnego w telewizji programu to naprawdę rewelacyjny pomysł, by osiągnąć sukces. Piosenka ma też inne zalety.

Melodyjna muzyka i ciekawy tekst sprawiają, że tę propozycję możemy zapisać po stronie hitów. Fani zachwycają się numerem i chętnie dzielą opiniami pod filmem: „Ogień”, „Fajna piosenka”.

Te komentarze mogą prognozować wielki muzyczny triumf ambitnej grupy. A Wy już słyszeliście? Jeżeli nie, to szybko należy nadrobić tę zaległość!

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Spółdzielnia GS - Rolniczka szuka męża

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.