Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-30T22:55:00+02:00 Rewelacyjna nowość od Zenona Martyniuka AKCENT pt. "Nie wolno zabić tej miłości". Premiera na a https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/rewelacyjna-nowosc-od-zenona-martyniuka-pt-nie-wolno-zabic-tej-milosci-zaprezentowana-na-antenie-tvp2-1598819815.jpg
Reklama

Rewelacyjna nowość od Zenona Martyniuka AKCENT pt. "Nie wolno zabić tej miłości". Premiera na antenie TVP2!

Redakcja , 30 Sierpień 2020  22:55
Rewelacyjna nowość od Zenona Martyniuka AKCENT pt. "Nie wolno zabić tej miłości". Premiera na antenie TVP2!
Źródło zdjęć: FaceBook - Akcent Polska
Reklama

Ta premiera to idealny dowód na to, że Zenon Martyniuk jest prawdziwym liderem branży

Reklama

Gdyby nazwać go wyłącznie liderem w branży disco polo to tak, jakby nic nie powiedzieć. To prawdziwy król disco polo! Człowiek z talentem do przyciągania milionów fanów, twórca największych hitów disco polo i jednocześnie człowiek o wielkim sercu. Zenon Martyniuk - o nim właśnie mowa.

Zobacz również: Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!

Ten człowiek to prawdziwa definicja słowa sukces. Jeśli przeprowadzilibyśmy sondę uliczną, w której zadalibyśmy pytanie o największy hit disco polo wszech-czasów, to jesteśmy przekonani, że "Przez Twe oczy zielone" plasowałoby się w ścisłej czołówce. Nie ma się czemu dziwić - utwór ten do dziś wybrzmiewa na prawie każdej imprezie, gdzie pojawia się muzyka taneczna. Zenon Martyniuk jednak nie osiada na laurach.

ZENON MARTYNIUK AKCENT W PREMIERZE "NIE WOLNO ZABIĆ TEJ MIŁOŚCI"

Mówiąc o tym, mamy na myśli ciągłą pracę, którą wykonuje Zenon Martyniuk. Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki wykonał on na scenie swój najnowszy utwór "Nie wolno zabić tej miłości". Propozycja bardzo spodobała się zgromadzonym w Świnoujściu fanom, którzy bawili się wspólnie z królem disco polo. 

Ten utwór to bardzo przyjemna propozycja, która spodoba się wszystkim fanom muzyki tanecznej. Sprawdźcie sami! Wspomnianą nowość znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  3. Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
  4. Zmysłowe nagranie obiegło sieć. Gwiazda disco polo kusi obłędnym ciałem w wyjątkowej scenerii

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej